BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Treinsamenstellingen => Topic gestart door: Falcon10 op 14 May 2020, 20:53:31
-
Models World heeft de Int 1117/1118 Ski Express 1992-1993 aangekondigd.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/MW2005.jpg)
Gebruiker Davy wist al te vertellen dat deze in Belgie tot Aken getrokken kon worden door een reeks 27 maar ook HLE 21, 23 of 26 was mogelijk.
Iemand die weet wat er in Duitsland voor deze trein reed en/of er toevallig fotos van heeft ? Google is niet echt behulpzaam in het zoeken.
-
Een trein die zonder in München te stoppen de Brenner over moet, dat is zeker in die tijd met een 110 gedaan.
-
En hoogstwaarschijnlijk dan in het verkeersrood met wit slabbetje ?
Al reed er toen blijkbaar ook nog blauw beige materiaal rond met het oude DB logo in rood of zwart zelfs nog. Correct ?
-
Geen idee wat er in Duitsland voor reed, maar in de Eisenbahn Journal Bahnen + Berge - Die ÖBB in den 90ern (01-2016) staat nog wel het volgende plaatje:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/No-01-2016_Pagina_045.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/No-01-2016_Pagina_045.jpg)
(c) Eisenbahn Journal
Zelfde bestemming en ook in de jaren '90.
Edit: of zoiets:
https://flic.kr/p/2h7hE85
-
En hoogstwaarschijnlijk dan in het verkeersrood met wit slabbetje ?
Al reed er toen blijkbaar ook nog blauw beige materiaal rond met het oude DB logo in rood of zwart zelfs nog. Correct ?
orientrot met Latz, blauw/beige of blauw met allemaal het oude logo
-
Als je in mijn link uit de edit een paar foto's naar rechts of links klikt kom je er een paar verschillende tegen.
-
Super Martijn.
Die eerste is volgens mij zelfs een Ski Express uit Belgie.
Ook leuk dat het aan Falkenstein is. Paar jaar geleden op de baan beneden in het dal daar gereden :)