BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Banen of diorama's => Topic gestart door: adknoth op 21 January 2008, 19:54:08
-
Hallo Allemaal,
Na lange tijd N spoor te hebben verzameld en daar weer mee te zijn gestopt ben ik sinds enkele maanden druk bezig met HO materieel verzamelen. En natuurlijk enkel van de NS, zo hebben we intussen een 10 tal koplopers (allemaal varianten) 2 DDM stammen met motorwagen, 5 1600 varianten en nog veel meer.
Nu wil ik een baan bouwen bestaande uit modules omdat dit handig is voor mij. Dus dan ga je zoeken naar "typisch nederlands" dus we hebben een lijstje gemaakt met de dingen die wij typisch nederlands vinden.
Zee en strand zijn dan toch wel een onderdeel van dit alles, nu ben ik benieuwd of er meer mensen zijn die dit hebben op hun modelbaan en ik zou dan ook graag wat foto's willen zien om inspiratie op te kunnen doen.
-
spijkspoor heeft het vrij overtuigend gedaan en bij Railz miniworld is ook een strand te bewonderen ;)
-
De foto's van railz heb ik al gezien ja, moet er nog even heen in de komende 2 maanden om te kijken want ik heb een abbo geregeld via via :-)
-
Hoi Alexander,
Je zou eens kunnen gaan te Zandvoort, Hoek van Holland strand. Hier stoppen de treinen zowat op strand. Railhobby heeft er in het verleden een artikel aangewijd, met name over zandvoort. Als je wilt kan ik kijken of ik iets terug kan vinden.
-
In het verleden was er bij Zandvoort een interessant opstelterrein en zelfs een VAM-station. Helaas is daar niets meer van terug te vinden. NS heeft de grond verkocht en je vind ter plekke een nieuwbouwwijk.
Dat wil niet zeggen dat een bezoek aan Zandvoort niet de moeite waard is. Het stationsgebouw is nog steeds aardig om te zien. Maar de dynamiek van intercities waar rijtuigen aan of afgekoppeld werden is er helaas niet meer.
mvg,
Gert