BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: e.de.jonge op 03 October 2018, 10:15:16
-
Wie kan mij vertellen hoe ik aan nieuwe tandwielen voor en electrotren ns 1302 kom ? . Er is mij verteld dat de nieuwe
en rode kleur hebben klopt dat .
Past en en wielset van en rivarossi ns 1300 misschien ook ? En word die geleverd ? .
Eddy .
-
Ik kan geen nieuwe wielsetten met tandwielen vinden voor en electrotren ns 1302 !
Wie weet en adres ? .
Wie heeft en tip ? Past en wielset van RIVAROSSI NS 1300 ook ? .
Eddy .
-
Ja, past prima.
Twee keer dezelfde vraag intypen, lijkt me nogal zinloos.
-
Weet je ook of RIVAROSSI dit onderdeel snel leverd ? .
En moet ja dan bij HORNBY op de site bestellen in Engeland , of is er importeur in NEDERLAND ?
Eddy .
-
Hier vind je een set DC assen: https://www.modeltreinexpress.nl/webshop/article.xhtml?articleid=224491
Gr, Ben.
-
Ok, bedankt voor je informatie.
Ik ga er werk van maken .
Eddy .
-
Het gaat neem ik aan om de turquoise versie, is deze AC of DC? Ik heb nog wel wat onderdelen indien het de DC versie betreft.
Groet, Bessel
-
Indien Eddy geen belangstelling heeft, dan heb ik wel belangstelling Bessel.
Marco
-
Het probleem is natuurlijk altijd defecte tandwielen, maar volgens mij zijn er in mijn onderdelenbak nog een paar heel. Wordt vervolgd.
-
Vraag is twee keer gesteld.
https://forum.beneluxspoor.net/index.php?topic=84047.msg3221944367;topicseen#msg3221944367 (https://forum.beneluxspoor.net/index.php?topic=84047.msg3221944367;topicseen#msg3221944367)
-
Inderdaad dubbel. Beter de vraag maar één keer te stellen, dan staan de antwoorden ook op één plek. Ik sluit dit draadje, evt extra antwoorden graag in de andere. Maar.... daar lijkt het al opgelost te zijn :)
Reinout-als-moderator
-
(Reinout, ik heb net beide draadjes samengevoegd...)
-
Goed idee. En ik heb zonet een derde plek gevonden waar de vraag gesteld was (en dat bericht verwijderd). Eddy, kun je de volgende keer je vraag maar één keer stellen? :)
Reinout-als-moderator