BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Casmir op 30 August 2018, 18:54:51

Titel: Wisselstraat overzetten in Mobile Control II Esu
Bericht door: Casmir op 30 August 2018, 18:54:51
Is er mischien iemand die ervaring heeft met dit apparaat.
Ik wil graag deze wisselstraat in mijn ecos 1 (hij is geupdate anders kan je de mobil control 2 niet gebruiken) overzetten op de esu mobil control 2.

(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180830_161227.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180830_161227.jpg)

Ik be al enige tijd bezig geweest om erachter te komen,hoe je dat doet,ik zie het ookniet echt staan in de handleiding.

Casmir
Titel: Re: Wisselstraat overzetten in Mobile Control II Esu
Bericht door: NS264 op 31 August 2018, 09:02:24
Heb deze vraag even uit een ouder topic gehaald.

Gr Koen.(moderator)
Titel: Re: Wisselstraat overzetten in Mobile Control II Esu
Bericht door: Casmir op 31 August 2018, 11:30:34
 Nou nog iemand die weet hoe je dat moet doen,als het überhaupt mogelijk is.
Ik heb het internet zitten afstruinen en veel YouTube filmpjes zitten kijken,maar ik heb niks gevonden.
Dat is waarom ik deze afstandsbediening genomen ,zodat ik op elke hoek van de baan wissels kan bedienen zonder naar de Ecos te hoeven lopen.
Je kan wel wissels bedienen met de control, maar niet zo als op de afbeelding van de Ecos.
Als je dan een stuk of dertig wissels heb liggen in een stationsgebied,is het haast onmogelijk om in keer de juiste wissel te bedienen.

Casmir