BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => (Her)beginners => Topic gestart door: Johndow op 27 June 2018, 19:53:22

Titel: Digikeijs DR4088LN programmeren
Bericht door: Johndow op 27 June 2018, 19:53:22
Hallo,

Ik ben ook met het treinen virus besmet wat me zeer goed bevalt en veel enthousiasme mee ben begonnen.
Mijn volgende vraag zou ik graag willen stellen.

Ik heb een DR5000 Digicentrale en een DR4088LN, de DR4088LN is aangesloten via de Loconet T aan de DR5000
Om te beginnen ga ik naar de Control GO STOP om via besturing via open nieuw schakelbord naar Schakel! te gaan.
Ik wil 32 aansluiting (2  X DR4088LN )  Op het schakelbord aangekomen staat het wisseladres op 1
Vervolgens druk ik op de programmeer knopje wat hem sneller doet knipperen. Daarna op de rode 1 en de rode 32 en vervolgens op oke.
De lichtgroene lampjes ( 1 en 32) worden lichtgroen en de rode worden orange. Trouwens bovenaan staat Wissels schakelen maar ik wil terugmeld adresseren of maakt dat niet uit?

Op het x je verlaat ik het schakelbord.
Als ik via Loconet T  de terugmeldmonitor ga bekijken is het blokje 32 wel donkerblauw maar voor de rest hebben ze allemaal de zelfde kleur en er staan geen vinkjes in blokjes 1 t/m 32

Wanneer komen er wel vinkjes in deze blokjes te staan?

Alvast vriendelijk bedankt voor een antwoord.

Mvg John

   

 
Titel: Re: Digikeijs DR4088LN programmeren
Bericht door: gvandersel op 29 June 2018, 15:04:57
Zet eens een trein in de railsectie waarop de DR4088LN is aangesloten. Ervan uitgaande dat je de DR4088LN al aangesloten hebt op rails.

Groet,

Gerard van der Sel.
Titel: Re: Digikeijs DR4088LN programmeren
Bericht door: Johndow op 02 July 2018, 10:12:11
Hallo, Ik zal gaan proberen dank je wel.

Gr John