BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Modeltreinproblemen en -vragen => Topic gestart door: Albert.H0 op 13 April 2018, 16:57:12
-
Heeft iemand voor mij een scan van het onderdelenblad van de Roco digitale NS kraan? Ik zoek wat onderdeelnummers. Alvast bedankt.
-
Weet je het artikelnummer van die kraan? Dan vul je dat hier in: http://www.roco.cc/en/service/spareparts/index.html (http://www.roco.cc/en/service/spareparts/index.html)
-
Nee, heb dat met het nr. van de NS uitvoering en ook met de Duitse varianten geprobeerd, zonder succes.
-
Hallo Albert,
Ik heb wel zo'n kraan maar er zit geen Ersatzteile Blatt in. Op internet vond ik wel het onderstaande. Is wel van de portaalkraan. Misschien ben je daar mee geholpen.
(http://i64.tinypic.com/194fwn.jpg)
(http://i64.tinypic.com/jh4pqu.jpg)
(http://i65.tinypic.com/2e0rzau.jpg)
(http://i67.tinypic.com/vgijye.jpg)
(http://i67.tinypic.com/2uqyyiq.jpg)
(http://i67.tinypic.com/10fnxna.jpg)
(http://i63.tinypic.com/289v875.jpg)
(http://i63.tinypic.com/2re5lkz.jpg)
(http://i67.tinypic.com/muxspf.jpg)
Gr. Frits
-
Nee, ik zoek eigenlijk onderdeelnummers van onderstel met draaistellen en sleepringen.
-
Ik heb bij Roco nog even op "Kran" (http://www.roco.cc/de/service/spareparts/index.html?p=y&ssp=kran) gezocht maar ik zie geen onderdelen voor het draaistel langskomen :(
Mocht iemand een onderdelenblad hebben houd ik mij ook aanbevolen.
Gr. Frits