BeneluxSpoor.net forum
Algemeen => Het stationsplein => Topic gestart door: Peter Kleton op 31 March 2018, 16:40:46
-
Hallo ,
Ik heb wat last van eczeem aan mijn handen. De dermatoloog heeft proefjes gedaan met 30 stoffen. Er zijn 4 stoffen uitgekomen ,maar het spreekt mij niet aan.
Zelf denk ik nu aan rood koper ,omdat ik dat verwerk voor de bouw van mijn lok,en aan harskern soldeer.
Is er een dermatoloog hier op dit forum ? ;D
-
Zou het eerder zoeken in stoffen waar je dagelijks mee in aanraking komt..
-
Ben ik met je eens.
Maar ik ben ook (Als 75 + er ) wel elke dag een uurtje soms daarmee bezig.
Dat gebeurt wel. ;)
Peter
-
Zou ik toch 1rst eens de 4 stoffen mijden
-
Het zijn stoffen ,die overal in zitten. B,V, Perubalsem en ook zijn er conserverings middelen.en stoffen die in cosmetica artikelen zitten.
Peter
-
En zou het helpen als je messing en koper bezig bent om voorlopig eens kunststof handschoenen aan te doen?
Kan je voor een habbekrats kopen bij Action.
Gerard
-
Zeker ,dat valt te proberen.
De eerst volgende keer dat we daar komen zal ik er aan denken.
Groeten ,
Peter
-
Neem dan wel de ongepoederde
-
Er bestaat metal allergie vooral als je metalen van mindere kwaliteit (vermengt met zink bijvoorbeeld) verwerkt. Dit komt vooral voor bij mensen die goedkope lage kwaliteit "juwelen" kopen, zichtbaar als kontakt allergie. Kan me voorstellen dat het zo wat kan zijn.
Verder is deze winter erg drage lucht en kan het ook zijn dat je huid al sneller geirriteerd raakt als normal. Als je er vroeger geen last van hebt gehad misschien eens een goede vette crème zoeken zonder die nu bekende allergenen. En ruim voordat je begint en na het handenwassen cremen. Zodat de huid weer regenereren kan.
Beterschap Joke
-
Dankjewel , Joke.
De dokter en de dermatoloog hebben dit voorgeschreven samen met een specifieke creme.
Ik bewerk alleen messing en koper voor de modelbouw.
aan juwelen zaag ik niet, geen verstand van.. ;)
Groeten ,
Peter