BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => (Her)beginners => Topic gestart door: everh003 op 07 February 2018, 20:43:35
-
Hallo,
ik gebruik Pecode code 55 rails. Op de punten waar je de flex rails aan elkaar wil koppelen haal je aan het eind een biels weg en middels een railschoen koppel je dan.
Het gat kan je dan opvullen met een losse biels, SL-380F.
Alleen als de betreffende railschoen een isolatie railschoen is, SL-311, dan zakt de rail niet meer helemaal in de uitsparing in de losse biels, bij een normale rail schoen wel.
Iemand meer deze ervaring en een eventuele oplossing?
Vijlen is wat lastig, het is allemaal al zo klein.
Alvast bedankt voor tips.
Jeroen
-
Ik denk dat het nummer SL-380F een vergissing is. Als ik dat opzoek dan komt er een half Engels wissel tevoorschijn.
Als vijlen te lastig is kan je de losse biels ook in stukjes snijden. Een middenstuk dat tussen de railverbinders past, en twee stukjes aan de buitenzijden. De stukjes die onder de railverbinders zouden komen laat je weg.
-
Hij bedoelt sl- 308F.
mvg ronald
-
Drie keer overlezen en dan toch nog nummer omgedraaid ...
Inderdaad SL-308F.
Doorsnijden kon weleens de makkelijkste oplossing zijn. Drupje lijm om het op zijn plek te houden tijdens ballasten en dan zie je er niks meer van.
Jeroen