BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: dh3201 op 16 January 2018, 09:15:21
-
Ik zat gisteren weer eens wat te spelen met de z21 app (ik heb de witte met wifi) en de app op een oude iPad2.
Daarbij drukte ik perongeluk op het toevoegen van een train, wat zo te zien bedoeld is om een multi-tractie te configureren.
Maar ik zie nergens een mogelijkheid om dat weer te verwijderen.
Hoe kan ik een trein (of een loc of wagen) uit de bibliotheek verwijderen?
-
Morge Niels, zet je wijsvinger op het vakje met de afbeelding van het voertuig dat verwijderd moet worden en maak een veeg naar links. Dan verschijnt de tekst 'DELETE', even aantikken et voila.
Vriendelijke groet Erik.
-
Getest op de Android versie maar daar lijkt dezelfde bug in te zitten. Namelijk het potloodje (edit knop) doet niets op de Train, Loco, Wagon en Access tabbladen ::) Maar op het All tabblad werkt het wel en daar moet je Train ook tussen staan. Dus ga naar All, druk op het potlood en vervolgens op het verboden in te rijden bord (bord C2) naast je train. Op de plek van het potlood staat nu een diskette icoon om de boel op te slaan.
[edit]Erik was me voor en het lijkt onder iOS anders te werken :angel:
Timo
-
Ik weet nu niet of ik hetzelfde doe maar ik:
- ga naar "Railed Vehicles Setting"
- dan staat er bovenaan de linker kolom (waar alle treinen in staan) "Edit"
- daar op tikken
- dan komt er (bij mij tenminste) voor alle locs een rood bordje (inderdaad een verboden in te rijden verkeersbordje) voor te staan
- als je dit rode rondje/bordje aantikt kun je de betreffende loc wissen
- daarna op "Done" tikken en klaar :)
-
Daar is dat dus verstopt.
Bedankt, het is gelukt.
En je kunt daar ook de volgorde binnen de bibliotheek aanpassen door de regels te verslepen.
(y)
-
Danku danku,
ik weet dat het een oud draadje is, maar ik kreeg die locs niet uit de Z21 App.
Nu weet ik dus, loc even vasthouden en links weg swipen.
Werkt nog steeds in 2024.