BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Kalender => Topic gestart door: Sicco Jan op 17 November 2017, 18:15:07
-
Modelspoorbeurs Zutphen organiseert op 16 en 17 december 2017 tijdens het 5 – jarig bestaan het grootste Internationale Modelspoor Evenement in het oosten van het land, waarbij diverse binnen- en buitenlandse handelaren waar u diverse modelspoortreinen e.d. kunt aanschaffen, of eventueel ruilen. Attentie wij maken u erop attent dat wij een grote verkoopbeurs hebben van z-spoor tot ……….
Tijdens de beurs zijn er ook diverse handelaren die uw oude trein overnemen/innemen, vraag hiervoor bij de organisatie welke handelaren dit zijn, ook zijn er dit jaar weer diverse rijdende modelspoorbanen van o.a verenigingen uit Nederland en België te bewonderen, daarnaast zijn er ook enkele regionale en nationale modelspoorders uit Zutphen en omgeving die hun modelspoorcreatie aan u tonen en zij staan u graag te woord.
Tijdens Modelspoorbeurs Zutphen kunt u weer gratis uw gekochte modelspoortrein laten testen, daarnaast zijn er diverse workshops aanwezig waar u uitgebreid kennis kunt maken met meerdere aspecten van deze hobby.
Tijdens deze beurs hebben wij extra aandacht voor digitalisering van nieuwe maar ook oude modelspoortreinen. Kortom voor elk wat wils en tijdens de beurs is er extra aandacht voor de kinderen om gratis, en op een zeer ontspannen manier nader kennis te maken met de modelspoorhobby.
Wij verloten tijdens Modelspoorbeurs Zutphen op zaterdag en zondag iedere dag 2 trein-sets, en 2 treinenklok(ken) voor kinderen tot en met 11 jaar.
-
Aanvullend: op zondag 17 december zal de "wereldrecordpoging C-Trak banen" plaatsvinden.
-
Wat zijn de openingstijden ?
-
Al gevonden ;D Voor ieder ander; de openingstijden zijn van 10:00 uur tot 16:00 uur (y)