BeneluxSpoor.net forum
Materieel => Neurenberg => Archief 2017 => Topic gestart door: Peter Crossrail op 07 August 2017, 00:03:28
-
Nadat in juli de eerste 4 nummers van de kalkslurrywagens type Zafns uitgeleverd zijn, zijn zowel de schone als de vervuilde Nacco versie wegens groot succes met een tweede nummer leverbaar. Onder artikelnummers 32005 (schone versie) en 32006 (vervuilde versie) zijn ze in hun eigen webshop te vinden.
Mvg, Peter
-
In welke treinen rijden deze wagons Peter en met wat gecombineerd? Via Google en afbeeldingen word ik nog niet veel wijzer.
Dank vast!
-
Ze worden ingezet onder andere in de kalkslurrytrein van Antwerpen naar Schwedt an der Oder. Ook komen ze regelmatig in groepjes voor in gemengde goederentreinen. In Nederland zie je ze wel eens in de kalkslurrytrein van Moerdijk naar Virton. Ze rijden altijd gecombineerd met andere types, zoals Roco/Fleischmann ze maakt.
Mvg, Peter
-
(Eigenlijk 2018, maar ja). Modellbahn Union maakt naast zeer fraaie gesloten ferrywagons ook knikketelwagens (hierboven al te lezen). Heb ikzelf niets aan (want geen Tp IV) maar wel heel fraai. Net van hen nieuwe aankondigingen ontvangen, o.a. van een type dat naar het VK mag. Een wagon met Britse opschriften op een Duitse baan naar Tp V of Tp VI is best wel origineel. Er is ook een geweatherde versie. Zie hun site: www.modellbahnunion.com