BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: Pauldg op 08 March 2017, 13:38:16
-
Dag allemaal,
Regelmatig wordt hier geciteerd uit het klassieke handboek spoorwegtechniek. De bekende drie kloeke delen van uitgeverij Sijthoff.
Wat is een redelijke prijs voor een complete set en hoe zit het met de verkrijgbaarheid? Er moeten zo veel exemplaren in omloop zijn geweest dat ik het logischerwijs wel eens in een kringloopwinkel had moeten tegen komen, maar dat is me nog nooit gelukt.
Ik zie 1 set op boekwinkeltjes.nl voor 150 euro. Het lijkt mij aan de dure kant, maar wellicht zie ik dat verkeerd.
Mvg, Paul
-
In de verzendlijst van Patrick Meeder komen ze regelmatig voor. 150 euro is 50 euro per boek en niet onredelijk. Ergens tussen de 100-150 euro ligt de waarheid
-
Bij de NVBS winkel kom je ze tweedehands nog wel voor 100 euro tegen. (de hele set)
Ik zou gewoon even informeren of ze er nog liggen.
En je deze boeken zijn een aanrader als je interesse hebt in de techniek van de spoorwegen rond 1930.
Groeten Arjen
-
Die techniek werd een behoorlijk aantal jaren na WO-2 ook nog toegepast/gebruikt. Dus ook voor tp. 3 rijders altijd handig. Ik heb ze hier ook (al jaren) staan en sla er toch nog regelmatig wat dingen op na.
Rob
-
Dank voor de suggesties. Ik bouw zelf in einde tp3, maar dus wel met klassieke beveiliging en het laatste restje vooroorlogs materieel in actieve dienst. Ook zaken over baanlichamen en zo zullen niet ineens uit het raam gekieperd zijn.
Ik ga eens informeren, bedankt voor de toelichting.
Mvg, Paul