BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: Luc2000 op 08 March 2017, 11:44:15
-
Ik heb 2 stuurstandwagens van vitrains gezien, 3137 en 3138. De 3138 heeft een sticker met de letter "TE" op de zijkant staan. Enig idee wat dit betekent?
Komen beide versies in Domodossola?
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/image_3504.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/image_3504.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/image_3505.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/image_3505.jpg)
-
Stuurstandrijtuigen met TE zijn bedoeld voor trek-duwverkeer met elektrische locs. Met TD voor trek-duwverkeer met diesellocs. Als er niks op staat weet ik het niet, maar ga er dan even vanuit dat het een TD is.
Of ze beide in Domodossola komen weet ik niet zeker, maar vermoed van wel. Aan foto's op google te zien is de TE-versie er zeker wel geweest, danwel nog steeds komen. De dieselvariant zou kunnen, maar op foto's zie ik vooral ALn 668 en ALn 663, geen trek-duw-eenheden. Toch kun je nooit nooit zeggen :P
-
Grazie!!!
-
Prego (y)