BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Gerke op 25 February 2017, 17:02:13
-
Hallo,
Omdat de broertjes uit onze Hoofdstad van deze 6306 mij niet helemaal konden bekoren had ik besloten er maar géén aan te schaffen. Bij toeval kwam eind 2016 dit Philotrain exemplaar op mijn pad... Ik kon 'm niet laten lopen. Stukje duurder dan de A..., maar véél mooier!
(http://i97.photobucket.com/albums/l209/germoon/20161221_145622_zpssjmjgnsl.jpg)
Nummer 3 van de 50. Ook weer een 23 jarig vitrine bestaan achter de rug. Maar nu niet meer. Esu Loksound, zelf gesleutelde soundfile en een Powerpack aan boord. Een loc van formaat!
Wat bewegende beelden:
https://youtu.be/eIHbuItd95g
en
https://youtu.be/uPAbZxD7-vw
Ben er blij mee!
-
Heel mooi exemplaar ook.
-
Pracht ding zeg, gisteren men att 6310 op wezen halen.
Ook een juweeltje waar ik heel blij mee ben.
Heb er nu twee, een vooroorlogse 6321, en een na oorlogse.
Geen philo, maar goed.
Veel plezier ervan.
Grtn Leen.
-
Mooi ding hoor, tijd voor een line-up? Mijn DJH, jouw Philo en iemand anders Att?
-
Ja, heel mooi. Het koude metaal zal ook erg prettig in de hand liggen.
gr.
Brutus
-
Schitterend model Ger! Nu nog eentje in spoor 0 scoren! ;D
Groetjes,
Hans.
-
Mooi geslaagd.
JohnT
-
Dank heren. Het open peuteren was nog de grootste uitdaging. Ruimte zat. Alleen de rookgenerator was even lastig. Die is er in twee delen in gegaan. Via de vuurkist en via de schoorsteen. En daarna weer in elkaar gezet.
-
Is dit nu het geluid van een 6300 op basis van echte opnames, of is dit computer-gegenereerd?
-
Dit is allemaal afkomstig uit de geluidenbibliotheek van Esu. Voor zover ik weet zijn er amper goed bruikbare geluidsopnames van NL stoomloc's, behalve van de 3737.
Ik zoek aan de hand van cilinder grootte en zuigerslag naar vergelijkbare Duitse bestanden. Die gebruik ik als basis en trek die vervolgens uit elkaar, voeg dingen toe etc. En goed afstellen natuurlijk.