BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Ombouwen => Topic gestart door: Bas, Dordrecht op 22 November 2007, 14:00:51
-
Hallo allemaal
Hier een paar foto's van een net afgesloten projekt, een Roco Ce 6/8. De lok is helemaal uit elkaar genomen, het gehele chassis met de airbrush in SBB grijs gespoten, de stangen met grijze verf ingespoten en naderhand de randen gereinigd, nieuwe verende buffers gemonteerd en de dakleidingen oranje en handgrepen geel gemaakt.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Krok_1_800x600.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Krok_2_800x600.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Krok_3_800x600.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Krok_4_800x600.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Krok_5_800x600.jpg)
groeten uit Zwitserland
Bas
-
Strak!
-
Ziet er erg fraai uit.
-
Wat was er mis mee eigenlijk?
-
Hallo Stig
De kleur die Roco erop gespoten had was er eentje waarbij je een zonnebril nodig had om deze te bekijken..kijk en huiver
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/69524.jpg)
dus heb ik deze lok omgespoten en gaan we deze nu in kleine serie in produktie nemen als "Sonderherstellung".
Groeten uit Zwitserland
Bas
-
Ikke snap! ;D
-
Hallo Bas,
Mag ik je vragen welke kleur(en) je daarvoor gebruikt hebt?
Ik zou dat graag willen weten, omdat ik voor een toekomstige ombouw van een Ee 3/3 deze in de groene kleur wil spuiten met een grijs onderstel.
Weet je trouwens waar ik misschien een lijstje kan vinden, met RAL kleuren, die de SBB gebruikt(e)? Of welke kleuren van een bepaald merk ik kan gebruiken?
Groetjes
Harry Stipkes
PS De Krokodil ziet er nu veel beter uit. Ik vind de grijze kleur wat te licht voor de lok.
-
Hallo Harry
Ich heb SBB Grau van Floquil daarvoor gebruikt. Bij Old Pullman (http://www.oldpullman.ch/oldpullman_data/floquil_farben.html) vind je deze kleur onder 72012 reefer gray. Vroeger kon je deze nog als SBB Grau kopen, nu helaas niet meer, maar de kleur is exact dezelfde.
Groeten uit Zwitserland
Bas