BeneluxSpoor.net forum

Materieel => Materieelbespreking => Topic gestart door: becasse op 16 November 2016, 09:42:50

Titel: MBW Hbis in spoor 1: voor de twijfelaars...
Bericht door: becasse op 16 November 2016, 09:42:50
Hallo Beneluxers,

Even mijn favoriete schaal promoten- niet bedoeld als sluikreklame voor MBW hoor!  Daar gaat ie... mocht je nog twijfelen of spoor 1 ook wel iets voor jou is, en houd je van wat moderner materieel, dan kan je hier niet omheen.

MBW gaat een droom van een goederenwagen uitbrengen die ook nog een zeer betaalbaar is: rond de €160,- mag je dit fraaie model je eigen noemen. Op beurzen in DLd. en bij shops zoals Seyfried en Divisionmodels word je er op het laatst practisch mee doodgegooid, dus ernaast grijpen is knap...maar toch...

Er zijn 101 verschillende uitvoeringen, en er komen er nog meer. met een lengte van 43 cm. geen kleintje....toch zet ik hem graag in op mijn baantje van maar 4 m.x 0,6m. Lekker rangeren met een klein Köfje. Juist dat verschil in verhoudingen vind ik zo aantrekkelijk :)

Op mijn blog heb ik ook een artikel aan deze wagen gewijd...aanschouw dit hier http://becasse-weathering.blogspot.nl/ (http://becasse-weathering.blogspot.nl/)

Veel plezier,

Michiel
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_6286.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG_6286.jpg)
Titel: Re: MBW Hbis in spoor 1: voor de twijfelaars...
Bericht door: sdz1976 op 16 November 2016, 11:44:22
Is idd een mooi ding, Michiel.

Grtz,

Samuel.
Titel: Re: MBW Hbis in spoor 1: voor de twijfelaars...
Bericht door: Martin Welberg op 16 November 2016, 12:37:23
Fijn karretje  (y)
Titel: Re: MBW Hbis in spoor 1: voor de twijfelaars...
Bericht door: Marc tramt op 16 November 2016, 12:38:26
Prachtig inderdaad!  (y)
Van de week mijn eerste spoor 0 model aangeschaft en dat is al een heel verschil met h0. 1 is nog wel weer een stap verder... Geloof dat ik het maar bij 0 hou.  8)
Titel: Re: MBW Hbis in spoor 1: voor de twijfelaars...
Bericht door: bernhard67 op 16 November 2016, 13:52:11
Hoi Michiel,

Ik kan niet anders zeggen na dat ik jou blog bezocht heb de Hbis 299 daar heeft MBW in mijn ogen wel hele mooie goederenwagon op de rails gezet.  (y)

Hoop dat MBW deze ook nog in spoor nul wil uitbrengen. Ik hou namelijk erg veel van tijdperk III en IV de laatste tot ongeveer 1975 aangezien er toen nog net paar Stomers rond reden waaronder de BR 41 en BR 23. De jaren 80 vind ik ook mooi tijd beeld alleen spreken mij dan de auto's wat minder aan die er toen rond reden qua model. De auto uit de eerste helft van de jaren 70 spreken mij gewoon meer aan als ik denk aan BMW 3.0/ BMW 1600 coupe of de Mercedes 280 Sl pagode die tot 1972 geproduceerd is. Of de Mercedes 280 se coupe Maar dat is natuurlijk persoonlijk de locs bij de DB waren nog oke zo als de BR 211 en BR212 /BR 215 t/m BR 218

(http://up.picr.de/27449011hm.jpg)
Mercedes 280 SE Dit is na mijn persoonlijke mening een van de mooiste Mercedes die gemaakt is na de 300 Sl vleugeldeur

In de jaren 80 had je bijzondere franse auto's zo als de Renault 17 TS Renault 15 enz

gr bernard