BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: Reggy op 20 June 2016, 13:18:14

Titel: Bochmann en Kochendorf
Bericht door: Reggy op 20 June 2016, 13:18:14
Weet er misschien iemand of de artikelen van bochmann en kochendorf nog te koop zijn?
Ik heb er slakken putten, inspectieputten en kolenbunker van en dat is echt prachtig mooi spul.
hans
Titel: Re: Bochmann en Kochendorf
Bericht door: Falkenberg op 20 June 2016, 13:31:31
Hier khk-modellbahn (http://www.khk-modellbahn.de/index.php?title=Hauptseite) vind je de opvolger van B&K.

dirkjan
Titel: Re: Bochmann en Kochendorf
Bericht door: Reggy op 20 June 2016, 14:25:06
Bedankt dirkjan hier kan ik wat mee, je weet toevallig niet of het ook in nederland te koop is.

hans
Titel: Re: Bochmann en Kochendorf
Bericht door: Falkenberg op 20 June 2016, 14:47:46
je kunt toch gewoon online bestellen?
Titel: Re: Bochmann en Kochendorf
Bericht door: Reggy op 18 July 2016, 13:22:11
Het gaat ook niet om het bestellen maar om het eerst te kunnen bekijken.
Titel: Re: Bochmann en Kochendorf
Bericht door: Silvolde op 18 July 2016, 13:26:31
Hans, daar moet je voor naar Keulen. Karl-Heinz Klier is een geschikte man die je graag te woord staat als je van plan bent iets te kopen. De prijzen vind je op zijn website.

Gr Rob
Titel: Re: Bochmann en Kochendorf
Bericht door: Frank 123 op 18 July 2016, 20:26:34
Mooi spul....
Titel: Re: Bochmann en Kochendorf
Bericht door: kawaaad op 18 July 2016, 23:28:58
is inderdaad mooi spul. Ik had links en rechts al eens gekeken maar de prijzen vond ik iets te heftig. In januari kocht ik een doos met huisjes en BW artikelen voor maar € 30,00. Ik wist bijna zeker dat er b&k inzat. Toen de doos werd bezorgd viel mijn mond open, 3x B&K erin ( kolenbunker, slakkenopvang en inspectie putten met waterkranen met 2x de doos er ook nog bij. Heb van schrik maar een biertje genomen !!

mvg aad
Titel: Re: Bochmann en Kochendorf
Bericht door: Reggy op 07 October 2016, 08:54:43
Dat is voor niets Aad, ik betaalde jaren geleden toen v Arkel Mourits nog op het oude adres in Oud Beyerland zat al bijna 100 gulden voor de bunker alleen.
Hans
Titel: Re: Bochmann en Kochendorf
Bericht door: Wies op 07 October 2016, 09:30:36
In welke modellen van B&K ben je geïnteresseerd? Ik ben morgen in Houten en zou wat kunnen meenemen (bijv. ongeopende verpakking waterkraan; de halfafgebouwde lokloods is te omvangrijk).

Je vraag of ze nog te koop zijn: ik meen dat er vorig jaar op Eurospoor een handelaar stond met onder andere (bouw-)dozen met delen van de locloods. Wel erg aan de prijs, vond ik. Misschien dat hij er dit jaar weer staat.

En ja, Van Arkel Mourits, doet me denken aan de ADE bouwdozen die ik indertijd bij hem heb gekocht. Stonden achter in de winkel (drogisterij?).

Met vriendelijke groet,
Wies.