BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: PKM op 14 June 2016, 09:13:36
-
Eén van de laatste oude video's van zolder is overgezet.
Dit maal geschoten in Venlo op 10-5-1994, waar we ogen tekort kwamen om alles vast te leggen
http://www.youtube.com/watch?v=ZjlpZSkL8no
Veel kijkplezier!
Peter
-
(y) geweldig, ga ik kijken (y)
-
Leuke video (y) Rijden op 6:54 min. nu vier ketelwagens zonder loc of iets? Met zo'n snelheid?
-
Thnx!
Ja, ze waren daar aan het stoten. Blijkbaar kon dat zo hard 8)
-
(y) lekker druk spoor daar (y).
-
Zo, nog net voor de zomervakantie is de laatste video van de voorraad oude VHS banden ook omgezet.
http://www.youtube.com/watch?v=J-NOBon8CxA
Een mooie afsluiter uit een tijd waar ik met veel plezier (maar ook enig weemoed...) naar terugkijk.
Groet,
Peter
-
(y) (y) Heerlijk die goede oude tijd (y) (y) (y)
-
1100, 1200, plan U enz. Dat was toch een mooie tijd. Jammer dat het voorbij is. Mooie video om te bekijken. (y) (y) (y) (y)
-
Grappig, doet me vooral beseffen dat 1994 alweer 22 jaar geleden is terwijl het voelt als 'gisteren'. Ik word oud ;D
Leuk om die filmpjes te zien (y) Ik ben zelf helemaal niet van dat terug verlangen naar vroeger, maar het was wel genieten als je op Utrecht CS langs spoor 7 stond en de intercity Maastricht - Amsterdam kwam langs gedenderd. Getrokken door een 1200 was dat een genot voor het oog en de oren :)
-
Toch is het altijd nog genieten een oude 1200 te zien rijden zij het in een opgepimpte uitvoering.
https://www.youtube.com/watch?v=Wvc6tSnKpgA&feature=youtu.be
Knar46
-
Ja, goed dat je het zegt. Elke vrijdag toch? Ga ik mijn kinderen daar heen sleuren als ik over drie weken in NL ben (y)
-
NS8714,
nog leuker is het met je kinderen in deze trein al dinerend langs de randstad en door het groene hart (Amsterdam-Harmelen-Gouda-Rotterdam CS-Den Haag HS (kopmaken)-Haarlem-Amsterdam in Nederland te reizen.
Wil je meer hierover weten, lees dan dit draadje
http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,69941.0.html
Knar46
-
Peter,
Bedankt!!!!!!!!!
Ik heb genoten, wat een leuk filmpje.
Richard