BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Al het andere! => Topic gestart door: Tim de Ruiter op 20 May 2016, 20:00:21
-
Beste forum gebruikers,
Op internet zie ik filmpjes en soms oude links naar H0 rolbruggen voor een 2 rail systeem.
Wij rijden met Roco (Geoline ) , digitaal ( Itrain, xpressnet)
Wie weet waar een rolbrug te koop is die met het door ons gebruikte systeem kan werken ?
Ik heb deze gevonden van Walthers, Cornerstone series : https://youtu.be/7doLdJcT0LA
en deze van Heljan: https://youtu.be/lwDLImRfFP8
Bij de winkel waar ik Nederland regelmatig kom zijn beide modellen niet te bestellen.
Zij hebben wel een rolbrug liggen van Marklin, maar om die nu voor bijna 300 euro te kopen en dan uit elkaar te halen om er een 2 rail systeem van te maken vind ik zonde.
Wie heeft een adres , link of wat dan ook ? ( zelfbouw ben ik ook al tegengekomen maar is nu even niet aan de orde hier )
-
Gewoon een 2e hands marklin kopen en ombouwen, is niet zo veel werk en ben je voor rond de €100 klaar
Zie de link voor mijn ombouw verslag
http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,62092.0.html
Mark
-
Walthers en Heljan zijn hetzelfde..... Heljan is de producent van Walthers :)
-
Ah zo leer je weer wat ! 1 bedrijf met twee namen haha
Ik ga eens op zoek naar een 2e hands Märklin brug, zou dat dan de Märklin H0 - 7294 moeten zijn ?
Ombouwen lijkt idd relatief eenvoudig wanneer ik het verslag zo eens bekijk......
Alvast bedankt voor de info, als ik een 2e hands brug vind laat ik het weten en zet ik misschien mijn ombouw verslag ook wel online haha
-
Als het tweedehands mag zijn. Brawa had onder nummer 1180 ook lange tijd een rolbrug in het programma. Die zijn gebruikt nog goed te vinden. Maakt flink kabaal, maar dat is bij de Märklin eigenlijk precies hetzelfde. SB Modellbau heeft zowel voor de Märklin als de Brawa een stillere aandrijving met klokankermotor ontwikkeld, maar dan ben je weer minstens €100 verder. Kan altijd nog als het lawaai tegen begint te staan.
-
Bedankt ! Ik ga op zoek naar een Marklin of Brawa of...
Vind vast wel ergens iets :)