BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => (Her)beginners => Topic gestart door: Joost Ligthart op 16 January 2016, 16:01:21
-
Na twee jaar niets gedaan te hebben, ben ik weer begonnen met mijn digitale baan ( fleishman profirails en een Ecos2)
Nu weet ik niet precies meer hoe ik de net aangeschafde Hornby TTS loc's moet herprogrammeren.
Voorlopig wil ik alleen het rijden digitaal doen, en laat ik de wissels nog even voor wat ze zijn.
Wie heeft er tips?
-
Allereerst: Welkom op het forum!
Een lok op het programmeerspoor zetten. Eventueel laten uitlezen zodat je het oude adres kan zien (bij nieuwe loks is dat meestal adres 3). Je kan dan gewoon via de ECoS een nieuw adres in de decoder zetten. Heb je de handleiding niet? Dan kan je hem via deze link Handleidingen digitale systemen Esu (http://www.esu.eu/download/betriebsanleitungen/digitalsysteme/) downloaden. Zoek dan in hoofdstuk 11 voor programmeren van een lok.
Succes!
Groet Ronald.
-
hallo er is een nederlands talige handleiding te vinden op http://www.loksound.nl/ veel succes.
-
hallo er is een nederlands talige handleiding te vinden op http://www.loksound.nl/ veel succes.
Ik heb gezocht maar ik kom er niet uit...volgens de ecos ziet hij geen lok op het programmeerspoor... Hoe kan ik het adres uitlezen?
-
Hoe het je het een en ander aangesloten? Heb je een los stuk rails aangesloten op de programmeerspoor-aansluiting? Of heb je de lok gewoon op de baan staan?
Groeten ronald.
-
Hallo Joost,
Als je naar je eigen bericht kijkt hierboven, zie je dat je een bericht hebt gekopieerd dat direct boven jouw bericht staat. Dat komt doordat je de CITAAT-knop hebt gebruikt om een bericht te plaatsen.
Vriendelijk verzoek om voortaan de REAGEER-knop te gebruiken, tenzij je een deel van een ander bericht wilt gebruiken om jouw bericht duidelijker te maken. Maar dus niet als je reageert op het laatste geplaatste bericht!.
Gr, Bert
Team moderatoren.
-
ik heb een apart stukje programeerspoor staan