BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Erik op 02 November 2007, 21:30:05
-
Ik ben van plan om mijn eerste wissel decoder te kopen maar ik weet niet goed van welk merk ik er 1 moet kopen.
Het zit namelijk zo ik heb als centrale de Multimuis van roco maar dat weten we inmiddels wel , ben ik dan verplicht om ook een wisseldecoder te kopen van roco??
Ik gebruik wel van die wisselspoelen die je op de fleischmann wissel schuift dus ik weet niet precies welke decoders ik moet gebruiken alvast bedankt.
Mvg
Erik-Jan
-
Elke decoder die met het DCC-protocol werkt, b.v Lenz andere merken ken ik niet zo goed dus laat ik dat advies aan anderen over.
Groet Gerrit
-
Gebruik zelf Viessmann. Hebben het zowel in DCC als in het motorala formaat. 5212 / 5211
Ben je handig met een soldeerbout dan koop je een bouwpakket.
5292 / 5293
conrad heeft overigens exact dezelfde wisseldecoders in zijn assortiment echter zonder behuizingen welke viessmann dus wel heeft.
mvg,
Sander
-
Sander die werken nu juist niet samen met een MULTIMAUS, de door jouw genoemde decoders zijn voor het MOTOROLA format en de MultiMaus is alleen en puur DCC.
Mvg
Wim.
-
Hebben het zowel in DCC als in het motorola formaat.
Wim, dit betekend dat er van beide protocollen wisseldecoders zijn.
Met als noot: de DCC variant is te gebruiken ism de multimaus.
mvg,
Sander
-
Ja, maar niet in bouwpakket vorm, en die indruk wek je wel.
Mvg
Wim.