BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: Gamau op 13 December 2015, 18:00:29
-
Ik ben bezig om de bekende ringlokloods van Faller 120176 te verfraaien. Ik wil graag het stootblok realistischer maken. Heeft iemand wellicht een foto van hoe een stootblok in een (Duitse) lokloods eruit ziet?
Het kan ook zijn dat die er niet in zit, want in de musea waar ik ben geweest kan me niet de aanwezigheid van een stootblok herinneren.
-
die zitten volgens mij niet echt in een lokloods.... ::) Dat kost alleen maar "ruimte" en een lok rijdt er toch zeer langzaam naar binnen en buiten.
Groet Ronald.
-
gewoon "niet" en soms een stukje schoonmetselwerk wat opvallend nauwkeurig het profiel volgt van een locomotief ;D
-
Een paar stukken ijzer aan het spoor bevestigd op voldoende afstand van de muur. Meestal afdoende, soms niet ;)
-
Er zitten geen stootblokken in Duitse lokloodsen, de rails houd gewoon op. Geen opstaande randen o.i.d. gezien. Zal de foto's er nog eens bij pakken.
Groet,
Bas
-
Klopt
in ben oa in Rostock en Halle P in de ringloods geweest.
de rails eindigt gewoon en er is een looppad van beton rondom aan de binnenkant
soms heeft de loc problemen met remmen
dat denderd de loc door de buitenmuur en eindigt op straat
dat is in rostock gebeurt met een baureihe 50,dat kon de muur niet tegenhouden