BeneluxSpoor.net forum
Algemeen => Ditjes en datjes => Topic gestart door: Conner op 25 November 2015, 15:17:40
-
Ik heb vandaag weer een vraag, waar ik zo 1-2-3 zelf weer niet het antwoord op kan vinden.
Ik maak voor Train Simulator 2016 namelijk verschillende objecten, ook borden met texten en cijfers zoals aan een sein.
Mijn vraag is, is er een website en of document waarop staat welk lettertype en of cijfertype de Ns gebruikt op zijn borden. Zodat ik ook de borden het hetzelfde en of gelijkende lettertype kan maken in de simulator. Alvast bedankt voor het meedenken. (y)
-
Voor de stationsborden kan ik je deze link (http://www.spoorbeeld.nl/sites/default/files/issuu/ProRail%20handboek%20samenvatting%20-%20januari%202013.pdf) aanbevelen. Ik weet zo een-twee-drie niet of het lettertype er daar expliciet instaat, maar op het internet zijn tooltjes te vinden om het lettertype aan de hand van afbeeldingen te achterhalen.
-
Bedankt. Die tool waar je het over hebt zou ook kunnen kan ik het zelf uitzoeken natuurlijk. (y)
Zie net deze site pas, http://www.leejoo.nl/gratis-tools/lettertypes.htm. Weet ik even genoeg en kan ik verder even zoeken welke tool de beste is en überhaupt die van de Ns kent ;)
-
Volgens dat Prorail document is het lettertype gebruikt op de borden "NS Sign"; een eigen lettertype van NS/ Prorail en zal daarmee niet vrij verkrijgbaar zijn.
-
Ik heb het document ook even gelezen ja. Ik weet genoeg, bedankt voor het meedenken. (y)