BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Ombouwen => Topic gestart door: Jan F op 06 July 2015, 18:40:31
-
Hallo allemaal,
Ik heb nog een Lima DDM (Panda) liggen.
Deze wil ik voorzien van een verdiepingsvloer.
Weet iemand waar deze nog te krijgen zijn?
Gr. Jan
-
Dag Jan,
Ik heb nog een gebruikte Lima Panda liggen, die ik nog een keer op Marktplaats wil zetten. Zit die vloer er standaard in?
-
Wat bedoel je met verdiepingsvloer??
Heb denk ik nog wel wat onderdelen liggen voor een lima DDM
Groet
Matthijs
-
Volgens mij zit daar normaal gesproken een verdiepingsvloer in. Los zijn die niet verkrijgbaar. Zit er in geen een wagon een verdieping? Je hoeft er maar één te hebben en je kan er kopieen van gieten.
gr. Frits
-
Ik heb zelf 2 van die Lima DDMs, één met zilveren en één met gouden doos. Weet ik of dat verschil maakt maar in de mijn 2 sets zat standaard een bovenverdieping. volgens mij zit er zelfs in alle 3 de wagons een ander bovenverdiepingsinterieur.
Helaas heb ik van de set die ik niet meer gebruikt nog maar 2 van de 3 bovenverdiepingen. Één van die 2e set is een los DDM rijtuig terwijl de andere set is omgebouwd is met extra wagon tot DD-AR inclusief interieur.
Kan je anders niet kijk of de Rivarossi DDM/DD-AR reserve onderdelen te krijgen zijn?
-
Allen bedankt voor de reacties.
Ik heb me vergist.
Het gaat niet om de DDM maar om de IRM.
De vraag is dus of er iemand weet of en waar er nog verdiepingsvloeren met stoelen voor de IRM te krijgen zijn.
Gr. Jan
-
Maar dan wel de IRM in de Panda uitvoering? ;D
On topic: sorry, daar zou ik niets voor weten ???
-
http://www.shapeways.com/product/BYPRC9RTX/irm-bovenverdieping-h0?li=shop-results&optionId=42353853
Je moet ze alleen nog wel zelf schilderen.
-
En deze week is het gratis verzenden bij Shapeways, dus dat scheelt! Tot en met 12 juli.
-
Ik heb ze ooit besteld bij Modeltreinexpress in Vlaardingen. Weet niet of ze ze nog hebben maar je kan even bellen of mailen.
gr. Frits
-
Dat was zover ik weet destijds een tijdelijke aanbieding toch? Daarom heb ik maar direct de link neergezet van shapeways.
-
geen idee. Het is denk ik pas 6 mnd geleden
-
Ok, dan is er dus een nieuwe levering geweest. Wat ik zag was van eind 2011.
-
Deze zaten gewoon in het assortiment van MTE tot ongeveer een week of 3 geleden.
Opperdepop. Komen ook niet meer.