BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: Eenerspoor op 04 July 2015, 10:44:45
-
Wie weet hoe ik info kan krijgen over de prijs van treinreizen in Zweden? En boekingsmogelijkheden?
Concreet: iemand die nu nog op een boot op de Oostzee zit, moet z.s.m. van Örnsköldsvik naar NL. Over het stuk Örnsköldsvik-Stockholm kunnen via NS-internationaal geen info krijgen.
Mvg,
Henk
-
bahn.de toont ook zweedse verbindingen, boeken gaat daar echter niet
-
Bedankt, maar ik heb prijsinfo nodig en die vind ik daar ook niet.
Als ik een telefoonnummer wist van de Zweedse spoorwegen, zou ik kunnen bellen en hopen dat ze Engels of Duits verstaan/spreken.
Mvg,
Henk
-
Treinreiswinkel al geprobeerd?
Die kunnen vast wel een prijs geven,en kun je daarna boeken.
Robin
-
Benader een DB Agentur (zoals de treinreiswinkel) of de DB servicelijn. DB verkoopt Europa Spezial Schweden, dat ging eerst tot Stockholm maar zou nu ook doorgaand tot Örnsköldsvik boekbaar moeten zijn. Online krijg ik deze er zo gauw niet uit, maar bij loket/agentschap kan veel meer dan wat je online ziet. Prijs zou vanaf 59 euro moeten zijn inclusief de verplichte plaatsreservering in de X2000. Vragen om een tafelplaats is aan te raden, in de X2000 heb je heel veel coachplaatsen met uitzicht op de wand. Of de nachttrein ook boekbaar is, weet ik niet.
NB: Europa Spezial kan niet als doorgaande kaart tot Nederland, dus je moet 'm even 'knippen' ergens dicht bij de Duits/Nederlandse grens. Zweden-Oberhausen en Oberhausen-Nederland, of zoiets.
-
Wij hebben via Treinreiswinkel een, door ons aangepaste, rondreis gemaakt door Denemarken, Zweden en Noorwegen.
Zie http://www.martontheweb.nl/treinreizen/2010-scandinavie/100613-arnhem.html (http://www.martontheweb.nl/treinreizen/2010-scandinavie/100613-arnhem.html)
Overigens zijn onze treinrondreizen allemaal, in overleg met Treinreiswinkel, aangepaste reizen.
Met spoorse groet
Mart
-
@mart
Mooi verslag, voor het werk veel in Zweden geweest. Ook enkele keren voor vakantie. Ik krijg er weer zin in. Misschien toch deze zomer weer eens die kant op gaan!?
Vincent
-
Treinreiswinkel.nl biedt idd gewoon rondreizen aan, deze zijn ook geheel naar eigen wensen aan te passen.
http://www.treinreiswinkel.nl/treinreizen/zweden/treinrondreizen
Ik gaat zelf over een kleine 2 maanden voor een door mij zelf geplande en uitgestippelde rondreis van 4,5 week in amerika maken.
Treinreiswinkel was mij daarin heel behulpzaam.
Nadat ik zelf alles had uitgezicht qua vluchten, treinen en hotels was het geen enkel probleem om alles door hun te laten boeken en reserveren voor de door mij gevonden prijzen.
Top service en bijna alles is mogelijk.
Gewoon ff contact op nemen met ze.
Succes Gr Arjen
-
Ik ben begonnen bij die Treinreiswinkel, maar helaas kon ik niet de gevraagde reis vinden. De plaats van vertrek was niet bekend....
Vandaar dat ik toen de vraag hier heb gesteld.
Toch bedankt voor deze suggesties.
Mvg,
Henk
-
Heb je al contact opgenomen met treinreiswinkel door te bellen, mailen, of 1 van hun vestigingen te bezoeken? Dat je iets niet op hun site vind houdt niet per definitie in dat ze je niet kunnen helpen. Onze treinreis naar Italië was ook niet zomaar op de site te boeken, wij zijn toen naar de vestiging in Amsterdam gegaan en hebben onze wensen uitgelegd. Was geen probleem en alles werd uitstekend geregeld. :)
-
Op de site van de SJ kun je dat invullen en krijg je prijs en vertrektijden. Je vult een vermoedelijke datum in.
http://www.sj.se/travel/booktravel/timetable.form
m.vr.gr.
Henk
-
Bedankt voor deze tip.
Ondanks dat ik geen Zweeds ken en er geen Engelstalige info op die site staat, heb ik toch gegevens over de bedoelde verbinding kunnen vinden.
Maar helaas wel te laat, want de persoon voor wie ik dit wilde uitzoeken, is intussen terug in NL, vanavond geland op Schiphol.
Mvg,
Henk
-
Ik heb net in de treinreiswinkel een mooie reis gezien voor in het voorjaar, naar China.
Bedankt voor de link. ;D