BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => (Her)beginners => Topic gestart door: torluxes op 16 October 2007, 15:22:08
-
Via marktplaats dus 4 scshuifwagons van Piko gekocht schaal HO(zie foto)....
(http://farm3.static.flickr.com/2141/1577960024_f2e05b9600.jpg?v=0)
maar 1 van deze 4 wagons heeft geen geisoleerde assen. Dat gaat dus niet goed. Maar als ik dan bij piko kijk om te kijken welke assen ik dan moet hebben, zie ik 2 verschillende maten staan. 11 en een beetje en 13 en een beetje mm. Welke moet ik hebben? Heb de huidige assen al op diverse manieren opgemeten, maar niks komt maar in de buurt van 1 van die 2..
Hoe kan ik achterhalen wat voor geisoleerde assen ik moet kopen voor deze wagons?
Of hebben die maten met iets anders temaken, en passen ze altijd?
-
Wat dacht je van een pm naar scaletrading met opgave van het catalogusnummer van de goederenwagens?
info@scaletrading.nl
Modelspotter
-
Heb de huidige assen al op diverse manieren opgemeten, maar niks komt maar in de buurt van 1 van die 2..
Wat heb je allemaal gemeten?
Het gaat bij wielen om de diameter over het loopvlak.
-
dat ik daar niet op kwam....
Volgens mij heb ik dus de buitendiameter op zitten meten, dat was te lang, net als de afstand tussen de wielen (had zelf al bedacht dat dit niet uit moest maken, maar ja, je moet toch iets ;))
Als ik straks thuis ben is even binnendiameter opmeten. Mocht ik dan nog steeds nikgs gangbaars hebben sturen we een mailtje naar scaletrading.
Zo leer je als herintreder toch weer wat ;)
thanks!