BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Modeltreinproblemen en -vragen => Topic gestart door: Berttrein op 25 February 2015, 20:57:24

Titel: Kap fleischmann diesellocomotief losmaken
Bericht door: Berttrein op 25 February 2015, 20:57:24
Hallo,

ik heb een vraag over het losmaken van de kap om de motor te smeren voor drie fleischmann diesellocs nrs 4237,4933 en 4238.
Hoe krijg ik de kap van deze locs af. Er zit een schroef aan de onderkant in het midden. Als ik die er uit draai dan komt de kap wel iets los maar ik krijg hem er nog niet af. Zitten deze op meerdere plaatsen vast of moet ik hier naast de schroef ook de cocktailprikkers gebruiken?

Alvast bedankt!
Mvgr. Bert
Titel: Re: Kap fleischmann diesellocomotief losmaken
Bericht door: henk op 25 February 2015, 21:12:21
Voor en achter blijft de kap een beetje haken aan een nokje van de lampinzet. Als je de kap zo rechtstandig mogelijk omhoog haalt, moet je het chassis er langs kunnen trekken.
Titel: Re: Kap fleischmann diesellocomotief losmaken
Bericht door: Bahn-AG op 26 February 2015, 01:00:00
Hallo

De kap hoeft er helemaal niet af. Het draaistelframe kun je in het midden samendrukken, en zo de motor naar beneden uit het frame halen.

Bart
Titel: Re: Kap fleischmann diesellocomotief losmaken
Bericht door: Berttrein op 28 February 2015, 20:41:15
Hallo,
Bedankt voor jullie reacties,

Het hielp om iets meer (gepast) geweld te gebruiken.

Groeten Bert