BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Banen of diorama's => Topic gestart door: Baan Wally op 06 December 2014, 01:33:47
-
Dag allemaal!
Ik ben Walter Lock en wil me bij deze even voorstellen,
Ik heb een baan met C rails en de besturing van de treinen doe ik met de Navigator van ESU,
Ben er sinds 2006 mee begonnen.
Vragen of opmerkingen zijn natuurlijk altijd welkom.
Mvg Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/d4083d03d7e617d4fcde35c803388024.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/d4083d03d7e617d4fcde35c803388024.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9285.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9285.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG2364_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG2364_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG2859_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG2859_1.jpg)
-
Welkom op het forum Wally,
En je eerste foto ziet er veel belovend uit! Mocht je nog meer hebben, laat maar zien.
Vriendelijke groet,
Bert
(Die de titel iets heeft aangepast...)
-
(y) Ik zeg: more pictures! ;)
-
Mooi hoor, zo'n baan die netjes is afgewerkt. Ik ben er niet aan toegekomen.. (y)
Groet, Sicco Jan
-
Goede middag allemaal!
Bedankt!
Ik vindt het leuk om m'n foto's hier te laten zien,en ik heb er nog al wat gemaakt, dus ik zal er nog wat op zetten.
Als jullie er genoeg van hebben hoor ik het wel!
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg7199o.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg7199o.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9260.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9260.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9445.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9445.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9285_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9285_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9625.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9625.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9714.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9714.jpg)
-
Wow Wally ... dat ziet er tof uit! Daar kan ik alleen nog maar van dromen. Mooi 'geweathered' materieel ook.
-
Prachtig baan Wally ....mijn complimenten. Is jouw baan af? Of heb je nog projecten lopen.
-
Prachtig die foto met bergen.
Groet Jaap
-
Hallo Wally,
Lekker sfeertje! (y)
Ik was eigenlijk benieuwd naar het baanplan, heb je die soms ergens op papier staan?
Volgens mij staat de baan tegen de muur aan, maar ik kan de brug niet helemaal plaatsen ten opzichte van het station.
Groetjes,
Marten
-
Hallo Wally, fraai hoor (y) doe nog maar wat foto's! Voorlopig ben ik zelf nog niet zover maar inspiratie vooraf is altijd welkom.
-
Allemaal bedankt voor de reacties!
Ik ben al een heel eind met m'n baan maar eigenlijk is het nooit af, en dat is ook het mooie van deze hobby toch!?
ik probeer alles ook zo echt mogenlijk te maken, dat is ook een uitdaging die je moet aandurven,om alles te weatheren,je loks en rails en alles.
Door de diepte werking door middel van een achtergrond foto en het landschap zo mooi mogenlijk over te laten lopen in de achtergrond
lijkt je modelbaan ook groter dan het eigenlijk is,
op de voorgrond ben ik nog niet klaar, en zo af en toe na een drukke werkweek ben ik weer lekker even bezig.
Laatst heb ik nog verlichting in een paar rijtuigen gemaakt met ledstrips,en heb ik nog een Delta lok gedigitaliseerd.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG2338.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG2338.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG2332.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG2332.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg7297y1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg7297y1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg7384n.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg7384n.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9449.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9449.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9292.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9292.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9578.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9578.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9636.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9636.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9652.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9652.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9668.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9668.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9674.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9674.jpg)
-
Hoi Wally,
Ik zou ook wel graag een baan plan willen zien.
Ken dat? :D
Gr.Patrick
-
Hoi Walter,
Me dunkt, wat een baan zeg, prachtig.
Hier kan ik nog wat van leren.
Blijf je volgen.
Gr, Arie
-
Mooie baan Walter.
Heb je ook foto's van de hele layout?
En wat zijn de afmeting?
-
Goeie avond allemaal!
Zal even kijken of ik een plaatje heb van m'n hele baan!
De afmetingen zijn 2,60x1,40, Ik heb geprobeerd om meer diepte er in te krijgen door er een achtergrondfoto achter te zetten en door het landschap zo mooi mogenlijk over te laten lopen.
Zal nog is kijken of ik wat meer kan laten zien van het baanplan,Ik heb 2 hoofdsporen en op de voorgrond zie je het station en rechtsbovenop heb ik nog een kopstationnetje. links midden is er een rangeer spoortje met een goederenloods,(dit ligt ook wat lager).
Groet Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG4701.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG4701.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG4702.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG4702.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6653.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6653.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6695.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6695.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6411.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6411.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6532.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6532.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6745.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6745.jpg)
-
Hoi Walter,
Geweldig, meer kan ik niet zeggen. (y)
Mooi man.
Hier zullen best wat uurtjes werk in zitten.
Dit is puur genieten.
Gr, Arie
-
Ha Arie!
Hier zitten zeker heel wat uurtjes in ja! weet niet hoeveel maar ik heb wat af staan zagen voor het houtwerk van tafel en onderbouw voor bergen ed,ik kan het hele spul ook verrijden dmv zwenkwieltjes. o ja! het is ongeveer 36 mtr rails. zou je niet zeggen he!
De wissels bedien ik met schakelkastjes.
gr Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9254.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9254.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6428.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6428.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6678.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6678.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6749.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6749.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg7458w.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg7458w.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9289.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9289.jpg)
https://www.youtube.com/watch?v=zZjLxe91w-E
https://www.youtube.com/watch?v=Ei0KVI--gVk
-
Nog wat foto's!
Op de voorgrond ben ik nog bezig.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6680.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6680.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6723.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6723.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg70632.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg70632.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9264.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9264.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9626.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9626.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9676.jpg)[/url
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9676.jpg)
-
Heel mooi, Wally. Je laat zien dat je op een betrekkelijk kleine ruimte een aantrekkelijke, mooi vormgegeven baan kunt bouwen (y). Je baan kan een bron van inspiratie zijn voor mensen die ook niet zo'n grote hobbykamer tot hun beschikking hebben. Je fotografeervaardigheden zijn trouwens aanzienlijk meer dan gemiddeld!
Groet,
Ruud
-
Dag Ruud!
Bedankt!
Dat is ook het leuke van het forum,dat we van elkaar ideeen op kunnen doen,Ik heb al heel wat uitgeprobeerd met foto's maken en met licht.
vindt ik ook leuk om te doen!
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9653.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9653.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9652_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9652_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9671.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9671.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9706.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9706.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9725.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9725.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9729.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9729.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9723.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9723.jpg)
-
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6686.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG6686.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7073.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7073.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7164.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7164.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7207.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7207.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7282.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7282.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7353.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7353.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7516.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7516.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7525.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7525.jpg)
-
Kleine tip van een leek die ook eens een keer wat heeft horen waaien.. :-X
Als je je diafragma helemaal open zet, krijg je een veel grotere scherptediepte.
Dan kun je je trein over de hele foto scherp krijgen.
Die kun je instellen met de A-stand van je fototoestel.
Hier een foto die het een beetje laat zien.
(http://i319.photobucket.com/albums/mm450/hooidonk33/DSC02539.jpg) (http://s319.photobucket.com/user/hooidonk33/media/DSC02539.jpg.html)
En ja, dit locje moet nodig een keer door de wasstraat.. ;D
Succes er mee!
Groetjes,
Marten
-
Toch niet zo slecht voor een wegwerpcameraatje!?
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9696.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9696.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9719.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9719.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9591.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9591.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9757.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9757.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9751.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9751.jpg)
-
Dat ziet er super uit. (y)
Groet,Marco.
-
Goeie avond allemaal!
Weer eens lekker gehobbyt!,Heb nog een lok vervuild vandaag,
Heb mezelf nog een v 100 Brawa kado gedaan,Rijdt mooi zo'n Brawa!
hier nog wat plaatjes.
Mvg Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3190_8.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3190_8.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3192_3.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3192_3.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3198_3.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3198_3.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3196_3.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3196_3.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3188_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3188_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3217.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3217.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3214_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3214_1.jpg)
-
Hoi Walter,
Ik had inmiddels gehoord dat je de V100 had gekocht. Is een mooie machine. Zeker met railcom.
Zij staat trouwens mooi op je baan. Past er precies bij. (y)
Gr, Arie
-
Hoi Arie!
Ja, kon het toch niet laten om hem mee te nemen!
Er zitten mooie geluiden bij ook,
Groetjes Walter
-
Goeie avond! allemaal nog een gelukkig nieuwjaar toegewenst en dat we nog wat tijd over mogen hebben voor onze mooie hobby!
Ik ben nog bezig met m'n Class 77 verder te weatheren, ik vindt het altijd weer een uitdaging om het zo realistisch mogenlijk te maken!
en ook de wagons ben ik verder aan het vervuilen.
gr Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3215.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3215.jpg)a
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3233.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3233.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3249.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3249.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3251.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3251.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3236.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3236.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3231.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3231.jpg)
-
Wat is het een plezier om te zien wat je op zo'n kleine ruimte allemaal nog kan maken, Ik blijf je draadje volgen .Richard
-
Mooie sfeerplaatjes, Wally.
Met welke kleur verf (soort) heb je de rails roestbruin gemaakt.
mvg Henk
-
Goeie avond allemaal!
Henk,Ik gebruik vooral matverf van Revell voor het vervuilen van de rails!
Verschillende kleuren, en verdunnen en dan mengen tot ik de juiste kleur heb.
t'is ook veel uitproberen met soorten verf.
Ik doe alles met kwast en penseel.
Aan de linkerkant komt er een rangeerspoor bij,deze laat ik helemaal aan de voorkant langslopen tot aan de rechterkant van de baan.
Dan kan ik daar ook weer wat treinen kwijt.
Mvg Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3269.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3269.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3270.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3270.jpg)
-
Als je de verf mengt en verdunt, zal het de volgende keer misschien wat lastiger zijn om exact de gewenste kleur weer te krijgen? Je kunt niet zo makkelijk je hele baan in één keer verven.
Ik verf de rails ook met kwast en penseel, maar kies meestal wel een basiskleur bruin. Soms gooi ik er nog een kleurtje overheen, maar ik meng niet te veel om de kleureenheid vast te houden. Mijn merk verf is Modelcolor van Vallejo. Makkelijk(er) te verwerken dan Revell omdat het acrylverf is.
Groet,
Ruud
-
Goeie avond!
Hier even wat foto's van m'n vorderingen.
Het spoor vanaf de linkerkant loopt straks door tot hééééélemaal naar de rechterkant met een stootblok op het eind.
gr walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3272.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3272.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3273.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3273.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3275.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3275.jpg)
-
Hoi Walter,
Heeeeeeeeeeeeeel erg mooi (y)
Gr. Arie
-
Hoi arie!
Ja bedankt!
Had in de kerstvakantie lekker even wat kennen doen maar nu is't weer even stil.Lange daagjes weer.
gr
-
Ik vind dit toch zo'n gezellige en ouderwets volle baan! Heerlijk (y). Ga zo door - als je weer tijd hebt ;).
Groet,
Ruud
-
Goeie avond allemaal!
Heb weer wat geknutseld afgelopen dagen,
Hier weer even wat plaatjes van de nieuwe loopbrug.
groetjes Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3335.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3335.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3342_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3342_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3343.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3343.jpg)
-
Hoi Walter,
ik ben diep onder de indruk. Hier is voor mij veel te leren. Ik blijf dit draadje zeker volgen.
Groetjes, Rob
-
Goede avond!
Weer even wat plaatjes van de laatste stand van zaken,het spoor vooraan ligt er nu.
nu de afwerking nog.
Is een mooi gezicht al die sporen achter elkaar!
Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3339_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3339_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3354_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3354_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3363.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3363.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3355_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3355_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3366.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3366.jpg)
-
Hoi Walter,
Erg mooi allemaal. Het heeft iets.
Ook het nieuwe opstelspoor ligt er goed bij.
Jouw kennende gaat dit best wel weer iets worden.
Gr, Arie
-
Hallo Walter,
Had dit draadje nog niet ontdekt, maar het zeer sfeervol en fraai (y) prettig om naar te kijken.
mvgr Evert en Bas
-
Hallo Walter, Leuke foto's weer. Niet de grootte van een baan ,maar de atmosfeer is het belangrijkste, Groeten, Richard
-
Hallo Walter, Leuke foto's weer. Niet de grootte van een baan ,maar de atmosfeer is het belangrijkste, Groeten, Richard
-
Mooie baan heb je gemaakt!!, sfeervol verlicht, mooie details. Top gewoon
-
Petje af Wally. Ziet er geweldig uit. Mooie fotoos.
Ronald
Sent from my iPad using Tapatalk
-
Walter, dit vind ik dus echt top. Wat een sfeer, mooie kleuren, mooi verlicht, prachtig geweathered materieel ... het is gewoon een 'plaatje'.
-
Inderdaad uitermate sfeervol (y).
Groet,
Ruud
-
Goeie avond allemaal!
Heb nog niet zo veel kunnen doen de afgelopen tijd maar ik heb nog wat foto's.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3406_4.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3406_4.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3421.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3421.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3394.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3394.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3411.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3411.jpg)
groetjes Walter
-
(y)
Gr, Arie
-
Goeie avond!
Hier mijn nieuwste aanwinst,de br 45.
Sterk lokkie hoor!
Groetjes Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3705_3.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3705_3.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3706.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3706.jpg)
-
Goede avond!
Hier even een update,
ik heb er een nieuw seinhuis bij gezet,ik moest het wel wat verlengen anders overbrugde hij het spoor niet helemaal,maar
het staat er goed bij zo.
ook heb ik er ledstripjes in gemaakt.
groetjes Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1396_5.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1396_5.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1395_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1395_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1401_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1401_1.jpg)
-
Hoi Walter,
Mooi hoor.
Gr, Arie
-
Zie dit draadje nu pas :o
Ziet erg mooi uit.
Groeten,
William
-
bedankt!
heeft nu ook nog gesneeuwd bij ons!
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1320_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1320_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1335.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1335.jpg)
fijne kerstdagen allemaal!
Walter
-
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1411.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1411.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1414_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1414_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1416.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1416.jpg)
Walter
-
Weer wat gedaan vandaag,
het spoor wat er voor langs loopt geballast en vervuild.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1419.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1419.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1420_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1420_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1423_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1423_2.jpg)
Walter
-
Draadje met heel veel sfeer, sfeer en nog eens sfeer! Erg leuk!
-
Wauw wat een schitterende modelbaan, na het lezen van het hele draadje, wat ik nog niet eerder ontdekt had.
Ik had eerst het idee dat het een LGB-baan betrof, qua verweren van van alles en nog wat, zo geloofwaardig, echter LGB heeft geen middenpuntcontacten.
Maar het mooiste vind ik die lange onderlosserstrein die niet eens geheel op het langste rechte spoor
van de baan kan staan. Shappo!
Ga zo door!
-
Heb er weer wat bij geknutseld vandaag!
Ballst langs de rails vervuild en hek langs het spoor en telegraafpaaltjes er bij gezet,dat ziet er leuk uit langs het spoor.
Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1438.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1438.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1441.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1441.jpg)
-
Hoi Walter
Dit heeft echt iets. Kleed mooi aan.
Maakt het geheel af.
Gr, Arie
-
Weer even wat plaatjes!
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1447_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1447_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1448_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1448_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1449_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1449_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1451_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1451_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1453_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1453_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1454_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1454_1.jpg)
walter
-
Mooi hoor ziet er goed uit.
Gr
Martijn
-
goeie avond,
vorige week kwam er nog een ludmilla binnenrijden van esu,prachtige lok met super geluid.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171013_231516_4.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171013_231516_4.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171015_172304_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171015_172304_1.jpg)
-
Mooi Walter, heel mooi.
Gr, Arie
-
Bedankt he Arie!
Heb hier nog een filmpje.
-
goede avond!
Ben weer even bezig met knutselen,ik heb m,n ludmilla onderhanden genomen en heb er een sneeuwschuiver/baanruimer onder gemaakt,en slangen ed zwart geverfd.
Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG5828.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG5828.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG5820_3.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG5820_3.jpg)
-
Mooie upgrade. Maar niet helemaal volgens het origineel.
Wat ik bij zo'n model (prijs.) haast jammer vindt.
(https://myalbum.com/photo/cto5wV9tyH6h/1k0.jpg)
(Fotobron: draaischijf.de. ;) Via eigen link.)
(hint. Piko heeft hem ook met sneeuwploeg.. En verkoopt losse onderdelen.)
-
Ha Dirk Jan,Ik had hem van deze naagemaakt en heb hem express iets smaller gehouden ivm perrons bij het station.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/19199866172_0b3d0d5ed9_b.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/19199866172_0b3d0d5ed9_b.jpg)
-
Ik mis de 45.gr en het knikje voorde rest. Dikke prima.
-
Ik heb de sneeuwploeg toch veranderd en schuiner gezet zoals op de vorige foto. ziet er inderdaad beter uit zo.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171227_203910.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171227_203910.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171227_214253.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171227_214253.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171227_211233.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171227_211233.jpg)
-
Mooi hoor, maar probeer toch of je er een knikje in kan maken, op deze manier schuift de sneeuw op een hoop en gaat de lok blokkeren, door dat knikje in het midden schuift de sneeuw naar de zijkant van het spoor. Geen kritiek hoor, maar als je dan toch bezig bent........... Succes!
-
Nog wat plaatjes.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171217_182049.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171217_182049.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171217_182613.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171217_182613.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3399_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3399_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/6d18ca91a1eb8076b4624e02d4f4df74_2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/6d18ca91a1eb8076b4624e02d4f4df74_2.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171217_184123.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171217_184123.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171227_202654.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171227_202654.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg73881_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/cimg73881_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7392.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7392.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7935_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG7935_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9263.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG9263.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171227_203514.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171227_203514.jpg)
-
Prachtige baan! Zoveel details, mooie kleuren, bijpassende achtergrond.
En de foto’s geven een beeld alsof je als een minimensje op de baan staat.
Ik vind het een retrobaan en toch weer niet door de subtiele bewerkingen met poeders en verf.
Komen er ook video’s?
-
Hoi Hans.
Ik heb wel video's maar ik weet niet hoe ik ze hier neer moet zetten!
-
Ahh, dat gaat goed komen.
Uploaden naar youtube, als dat gedaan is en de video is gepubliceerd kun je de link van je video kopiëren en in je draadje plakken.
Succes!
-
https://youtu.be/RkdcMaOQRpY
Zo dus!
Bedankt!
-
https://youtu.be/QBvwn4tHamA
https://youtu.be/K8ejx4N9f8w
https://youtu.be/5afqsqKBexg
-
(y) (y)
-
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171230_200926.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171230_200926.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171230_191111.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171230_191111.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20170521_193231.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20170521_193231.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171230_200116.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171230_200116.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3344.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3344.jpg)
https://youtu.be/Ei0KVI--gVk
https://youtu.be/FaFsGeWnWRk
-
Mooie baan Walter!
Met lekker veel groen en heel mooie locs :D
mvg
Wim
-
Dit is het soort modelspoorbaan waar ik van houd, beetje retro met veel klassiek getint materiaal. Veel bouwplezier in het nieuwe jaar.
-
Hoi Walter,
Heel mooi, (y) (y)
Gr, Arie
-
Bedankt hoor!
Ik heb ook het 1 en ander weer gedaan in de kerstvakantie!
gr Walter
Hoi Arie! ook weer aan't knutselen?
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171217_183759.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20171217_183759.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1445_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG1445_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3243.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG3243.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG8135.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CIMG8135.jpg)
-
https://youtu.be/3RIjF7UjLvE
https://youtu.be/ycmhJnwzM-Q
-
Zo,Ik dacht, zal er ook weer eens wat plaatjes opzetten.
mvg Walter
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180121_150010_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180121_150010_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180121_150448.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180121_150448.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180120_174313.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180120_174313.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180121_153840.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180121_153840.jpg)
-
Vaochtend de kap eraf gehaald en later er weer op,alleen reageert de lok nu nergens meer op!?
Hoe kan dit?
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180210_141759_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180210_141759_1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180210_141831_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/20180210_141831_1.jpg)
-
Walter,
Waarom heb je kap eraf gehaald. Zit de kap wel op de goede manier erop?
Gr, Arie
-
Misschien een draadje beschadigd.
Of afgekneld.
Anders terug naar oude station, is nog garantie toch?
Gr, Arie