BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => (Her)beginners => Topic gestart door: HermanW op 20 November 2014, 12:56:18

Titel: Ik heb problemen met een Roco multi maus
Bericht door: HermanW op 20 November 2014, 12:56:18
Hallo ik heb problemen met de roco multimaus niks doet het meer gaarne hulp
Titel: Re: Ik heb problemen met een Roco multi maus
Bericht door: guest7823 op 20 November 2014, 13:06:53
Herman,

Welkom op BNLS. Hoewel we hier, gezamenlijk, heel veel weten is de nu verstrekte informatie iets te summier om een goed antwoord te geven. Kan je iets meer vertellen over de situatie / wat er fout gaat.

Paul Bender, team BNLS moderatoren
Titel: Re: Ik heb problemen Roco multi maus
Bericht door: Reinier Z. op 20 November 2014, 13:09:36
De informatie is inderdaad nogal beperkt. Als echt 'niets' het meer doet, zou je eerst eens kunnen kijken of er eigenlijk nog wel spanning uit de transformator/adapter komt en of de kabels nog in orde zijn en goed aangesloten zitten. Bij mijn eigen Maus was op een gegeven moment de kabel van de Maus naar de versterker defect. Kwestie van een andere bestellen en aansluiten.

Titel: Re: Ik heb problemen met een Roco multi maus
Bericht door: HermanW op 20 November 2014, 13:16:21
Geprobeerd een 2de in de mm te zetten deed eerst maar nu werk de 1ste loc niet meer en inmiddels de 2de ook niet geen contact helemaal niks kom ook niet in de bib van de mm
Titel: Re: Ik heb problemen met een Roco multi maus
Bericht door: rjr op 20 November 2014, 13:21:45
Helemaal niets betekend hier dus ook dat de MM niet oplicht. Dus ook geen error melding.
Dan ga je toch twijfelen aan de spanning.

Echter, twijfel ik meer aan de betekenis van helemaal niets meer.
Je geeft namelijk aan:
Geprobeerd een 2de in de mm te zetten deed eerst maar nu werk de 1ste loc niet meer en inmiddels de 2de ook niet....

Als je blijkbaar instaat bent geweest een 2de loc toe te voegen doet de MM nog wel iets. Het scherm licht op en blijkbaar heb je dus wel spanning.

Dus misschien toch iets uitgebreider aangeven wat je bedoeld met helemaal niks?

Licht je scherm op? brand de led op de versterker? krijg je text op het scherm, zo ja welke.

Groet,
Roelco
Titel: Re: Ik heb problemen met een Roco multi maus
Bericht door: tijgernootje op 20 November 2014, 20:01:19
Leg om te beginnen is uit stap voor stap wat je doet.
Nu komt t zo over dat je MM niets meer doet of dat dat komt omdat het ding geen stroom krijgt omdat je de stekker er niet in hebt gestoken,is op deze wijze een  ??? (raadsel dus)
Zit alles wel correct aangesloten en aan de stroom,zo ja,wat gaat er dan fout ?
Welke stappen volg je voor t aanmelden van een loc en wat voor melding krijg je op je MM(als je die al krijgt) als je alle stappen correct hebt doorlopen ?
Zomaar is wat vragen om te achterhalen wat je bedoelt/waar je het nu eigenlijk over hebt,zonder dat wordt hulp aanbieden erg lastig,zeker met zoveel verkortingen en onduidelijkheden.