BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Modeltreinproblemen en -vragen => Topic gestart door: Aelmans op 12 November 2014, 18:43:13
-
wie weet de oplossing dat de sneeschuivers van een Minitrix Taurus art. 12552 niet telkenmale vastlopen tegen de aandrijving van de wissels? In mijn visie heeft Minitrix deze schuivers te laag laten uitlopen zonder rekening te houden met de hoge bovenzijde van de wisselaansturing. bvd
-
we zien graag een foto
-
Kleiner mesje zodat je een kleinere snee krijgt ;D
Zitten de sneeuwschuivers er wel goed op gemonteerd? Misschien een beetje aandrukken?
Anders kan je er misschien een klein randje afsnijden.
-
wie weet de oplossing dat de sneeschuivers van een Minitrix Taurus art. 12552 niet telkenmale vastlopen tegen de electronische aansturing van de wissels? In mijn visie heeft Minitrix deze schuivers te laag laten uitlopen zonder rekening te houden met de hoge bovenzijde van de wisselaansturing. bvd
Of andersom.... Ik hoop dat de Taurus op schaal is, inclusief sneeuwschuivers, maar dat je wisselelektronica niet geheel 1:87 is. 8)
Wellicht tijd om prioriteiten te stellen. Wil je schaalgetrouw materieel en rails of pas je het materieel aan je, niet geheel natuurgetrouwe, sporen aan?
-
Marc......
Tis N...
-
Jaaaaa, er is natuurlijk geen modelbouw-probleem dat je niet met een haakse slijper kunt oplossen! 8)
-
Denk meer dat de fabrikant met de tijd meegaat, net als de gebruiker.
Ofwel, het gros gebruikt ondervloer aandrijving. Dan kan een sneeuwruimer
zeer strak over het spoor heen gesteld worden. zonder haakse slijper