BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: lare0008 op 22 October 2014, 15:57:10
-
wie weet waar spiraalsnoeren met rj12 stekkers te koop zijn voor de Multi maus lijkt me wel gemakkelijk ipv 2 m1 snoer
-
Roco artikelnummer 10754
-
O.a. bij Erwin Prummel (http://www.etsemmen.nl/index.php?page=shop.browse&category_id=33&option=com_virtuemart&Itemid=61&vmcchk=1&Itemid=61).
Maar elke andere modelbouwwinkel die Roco verkoopt zal ze ook wel kunnen leveren.
-
Hoi,
Wat je ook kan doen is een type spiraalsnoer nemen met evt meerdere aders als je die wel kan krijgen. Zelf heb ik het opgelost voor bijv loconet om mijn Daisy 2 op meerdere punten langs mijn baan te kunnen inprikken. Hiervoor heb ik de RJ-12 vervangen voor een RJ-45 stekkertje en deze voorzien van een Neutrik ethercon connector. Deze werkt hetzelfde als microfoonpluggen en zijn vergrendeld. Is in ieder geval een stuk netter en makkelijker als zo'n klein rj12 connectortje elke keer omsteken.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/loconet_aansluiting.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/loconet_aansluiting.jpg)
Hierdoor krijg je een robuuste aansluiting voor je loconet of andere zaken.
groeten bart
-
Nette oplossing Bart (y)
-
Dat vond ik ook, daarom maar hier delen,
kan de rest ook geïnspireerd raken (y)
Gr Bart
-
Hier zijn ze ook te koop en voor een mooie prijs.
http://www.h0fine.de/Joomla/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=16&Itemid=55
Gr Jan
-
(y)jan bedankt voor de goede tip is een wat leukere prijs dan die voor roco heb er nu 3 voor die prijs gouden tip bedankt joop