BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Bert_Apd op 24 September 2014, 18:31:18
-
Hallo medeforumleden,
Ik heb een vraag aan de specialisten op het gebied van de Digirails/Digikeijs DR4018 schakeldecoder.
Ik wil een Viessmann sein aansluiten op een tweetal DR4018 decoders en wel zo dat deze zowel vanuit de ene (primary, DCC-adres 09-16) als vanuit de andere (secondary, DCC-adres 17-24) op rood gezet kan worden.
Kan ik dit straffeloos doen volgens onderstaand schema?
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DR4018_V01_01.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DR4018_V01_01.jpg)
Graag hoor ik jullie mening.
Groeten,
Bert
-
Zou in principe moeten kunnen Bert. Mits je inderdaad beide decoders uit dezelfde voedingsspanning voedt. De gele draad hoeft maar naar 1 decoder dan.
-
Hallo Karst,
Bedankt voor het antwoord. Maakt de oplossing een heel stuk eenvoudiger dan dat er een galvanische scheiding tussen de uitgangen van beide DR4018's zou moeten zijn. (y)
Groeten,
Bert