BeneluxSpoor.net forum

Algemeen => Het stationsplein => Topic gestart door: Falcon10 op 05 June 2014, 09:57:21

Titel: Bahnbetriebswerk in Duitsland
Bericht door: Falcon10 op 05 June 2014, 09:57:21
Vertrekken dit weekend voor verlengd weekendje naar Oostenrijk, en eigenlijk zoeken we voor op de heen en terugweg nog een leuke stopplaats om eens gewoon even rond te wandelen en fotos te nemen ofzo en als treinfanaat : wat is er nu leuker dan een echt bahnbetriebswerk te bezichtigen/bezoeken ?

Vraag is natuurlijk : waar staat er nog een mooi en werkend bahnbetriebswerk op de route van pak Aken - Keulen - Frankfurt - Munchen ?

Iemand enig idee ? Of iets anders leuk met treinen mag ook wel ( weet niet of er een soort Miniatur Wunderland Hamburg in Zuid Duitsland is ? )
Titel: Re: Bahnbetriebswerk in Duitsland
Bericht door: Reinout van Rees op 05 June 2014, 11:26:49
Eerste waar ik aan denk is Koblenz-Lützel, http://bswgruppekoblenz.de (http://bswgruppekoblenz.de). Oud Bahnbetriebswerk, nu dependance van het DB museum. Ligt wel aardig op de route.

(Zelf ben ik er nog nooit geweest, maar wil het wel een keer doen).

Reinout
Titel: Re: Bahnbetriebswerk in Duitsland
Bericht door: SBBcargo op 05 June 2014, 11:48:35
Miniland Muenchen (http://www.miniland.de/index.htm)

Idee?

Marius.
Titel: Re: Bahnbetriebswerk in Duitsland
Bericht door: 1200blauw op 05 June 2014, 19:33:44
Dan heb je ook nog het DB-museum Nürnberg...