BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Ombouwen => Topic gestart door: Sander Fondse op 22 August 2007, 10:18:44
-
Hoi, ik ben fan van Duitse diesels en ik vind het dan ook leuk dat merken zoals Roco met nieuwe (goedkope) modellen komen. Ik zou echter willen weten of er iemand is die eenvoudig het nummer kan veranderen, zodat niet alle Modellen hetzelfde volgnummer hebben.
Wat zou het aan kosten geven?
-
Zou je dat niet zelf kunnen? In Duitsland zijn genoeg bedrijfjes die transfers kunnen leveren.
-
Het punt is dat ik nog nooit met transfers heb gewerkt, noch dat ik weet hoe ik de oude afschriften weg kan krijgen, zonder de lak te beschadigen. Ik heb geen airbrush, dus dat maakt herspuiten moeilijk. :-|
-
Ga eens langs GM&S, die hebben glasvezelpotloden waarmee je (als je rustig op je gemak schuurt!) probleemloos op een nette manier nummers kan verwijderen. Als het nummer verwijderd is, kan je m.b.v. transfers het nummer terugplakken. Hoe je aan die transfers komt, geen idee. KleiNSpoor heeft er wel, maar die zijn bijna allemaal voor NL-materieel. (Kosten een paar euro per velletje.)
Alleen nog even het nummer voorzichtig overspuiten met een spuitbus blanke lak (Motip bijvoorbeeld) en het nummer is ook weer veilig voor eventuele krasjes.