BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => (Her)beginners => Topic gestart door: ernstcramer op 01 April 2014, 22:32:38
-
beste modelspoorders,
via mijn werk ben ik in contact gekomen met een modelspoorder die erg enthousiast is, maar een behoorlijke handicap heeft: hij is slechtziend.
Ik probeer hem te helpen, maar om het echt voor hem een beetje bruikbaar te maken zou het wat geregelder moeten. En dat is voor mij iets moeilijker vanwege de afstand.
De spoorder woont in Amsterdam, rijdt met Roco digital, tweerail. Zijn baan bevindt zich echt in een pril stadium: de rails ligt, moet deels nog aangesloten worden, of de aansluiting verbeterd en voorbereid op het rijden via een computer.
Bij deze de vraag: is er een modelspoorder in Amsterdam of directe omgeving die tijd en mogelijkheden heeft om deze enthousiasteling te helpen?
Ik hoor het graag!
-
Wat zou ik 'm graag helpen! Ik ben een voormalige slechtziende met een brede interesse. Helaas ben ik door m'n werk vaak compleet kapot waardoor dat er dus niet in zit :(
-
Ik woon in mokum
stuur maar een pb of mail
-
Dank al voor de reacties!
@Menno: misschien leuk toch als je wel contact zou willen, al was het maar als sparringsmaatje. Laat maar horen of je dat ziet zitten.
@jerrytrein: je hebt pb
-
Zijn er twee Amsterdammers met een visuele handicap die per se aan modelbouw willen doen? :)
http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,31633.0.html (http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,31633.0.html)
-
Nee hoor het blijkt dezelfde te zijn.
Maar er waren een paar zaken die niet goed werkten waaronder een engels wissel. Die bleek niet aangesloten te zijn, en nu wil Maikel ook graag verder gaan met de bouw. Vandaar.
Dus hij wil graag verder gaan met het werk waar jij eerder ook bij hebt geholpen.
-
Die Engelse wissels werkten prima hoor. In dat andere draadje kan je zelfs zien dat de bijbehorende leds brandden. :)
Mooi dat de hulp wordt voortgezet. (y)