BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: zuylen op 17 February 2014, 17:49:49

Titel: Een half nulbaan voor buiten.
Bericht door: zuylen op 17 February 2014, 17:49:49
Beste mensen,
In Engeland zijn er verschillende lieden die een OO baan hebben in hun tuin. Dat kan natuurlijk ook met HO. Hebben er mensen in Nederland zo'n baan? Hoe hou je de boel rijvaardig met al dat vocht van buiten? Worden er wissels gebruikt en hoe zijn die beschermd?
Andre
Titel: Re: Een half nulbaan voor buiten.
Bericht door: henk op 17 February 2014, 18:24:26
Leuk beginnetje.
http://www.freewebs.com/pieterdewaard/buitenbaaninh0.htm (http://www.freewebs.com/pieterdewaard/buitenbaaninh0.htm)

Pieter de Waard leest hier ook wel mee. Ik dacht eigenlijk dat er ook een draadje over zijn tuinbaan bestaat, maar dat kan ik zo gauw niet vinden en zal wel op het vorige forum hebben gestaan.
Titel: Re: Een half nulbaan voor buiten.
Bericht door: Richey op 17 February 2014, 23:42:40
Het kan zeker, maar aan die website heb ik volgens mij nog nooit iets zien veranderen... Ik vraag me af of alles daar nog bestaat... 😋. Wel weet ik dat het bij Peco in ieder geval specifiek op de verpakking staat: ook voor buitengebruik!

Groet,

Richard
Titel: Re: Een half nulbaan voor buiten.
Bericht door: zuylen op 18 February 2014, 10:40:18
Ik zit er over te denken om mijn treintjes ook van de zomer van stal te halen en in een tuinbaan rond te laten sjezen. Vandaar de vraag. ;)
Titel: Re: Een half nulbaan voor buiten.
Bericht door: opa-bullcat op 18 February 2014, 10:49:21
Ik zal eens kijken of ik mijn H0 rails in mijn Spoor G kan leggen.