BeneluxSpoor.net forum
Materieel => Materieelbespreking => Topic gestart door: ruudns op 05 January 2014, 23:30:49
-
Vroeger had ik twee Joueff BB13001's in het blauw. Ik weet dat Fleischmann ze ook gemaakt heeft.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/BB13001.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/BB13001.jpg)
Ik heb deze mooie loks vaker gefotografeerd in de eind 80 jaren toen ik vaker voor mijn werk op de USARMY site RSA-Bettembourgh kwam en dan vaak weken in een pensionnetje zat in Bettemburg kort bij het rangeerterrein, waar ik menig vrij uurtje langs het spoor verbleef.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/RSA_Bettembourgh.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/RSA_Bettembourgh.jpg)
Bestaat er ook de Luxemburgse versie CFL 3600 van in H0 en is deze nog leverbaar?
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/CFL3610.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/CFL3610.jpg)
-
Volgens google:
Märklin artikel nr 37333
Trix artiel nr 22366
Dus ja, die zijn er.
Via marktplaats/e-bay worden exemplaren aangeboden dus verkrijgbaar zijn ze via die weg in ieder geval.
groet,
Ivo vS
-
http://www.rail.lu/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=12&lang=fr (http://www.rail.lu/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=12&lang=fr)
H0 aanklikken en naar beneden scrollen ;)
-
thx, daar kan ik wat mee (y).
-
Jouef heeft of had 'm ook (ook locnummer 3609).
Gr. NS-150
-
Hallo,
De Luxemburgse winkel mbs-l <www.mbs-l.lu > in Strassen (buitenwijk aan de Oostkant van de stad Luxemburg waar de autoroute vanuit België doorheen loopt) biedt deze Märklin/Trix CFL-loc zelfs met meerdere serienummers aan.
Gegroet,
Rob