BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: johan576 op 01 December 2013, 15:10:21
-
ik heb misschien een rare vraag. ik ben op zoek naar 21 poligedecoder die kan functioneren met een roco mulitmaus weet iemand het merk enserie nummer er van ?
want ik heb een omgebouwde 1190 is normaal wissel spanning maar de mijne is omgebouwd naar DC
-
Rare vraag valt wel mee hoor. 8)
Kijk eens bij ESU voor de Lopi 4 54614
En bij LSM vindt je de juiste instellingen om van alle mogelijkheden gebruik te kunnen maken.
EDIT: Bij de Belgische importeur van ESU vindt je de juiste instellingen http://www.loksound.be/indexNL.htm (http://www.loksound.be/indexNL.htm)
-
dankjewel eric :D die ga ik direct bestellen en eens zien om ie dan wel wil rijden me 1190 :D
-
edit: ik heb het even uit gezocht en de lsm esu is er speciaal voor gemaakt dus die moet ik hebben :D
-
Als het een AC was , zat er toch een decoder in die even goed te gebruiken is in DCC !
Dus er zou hier geen probleem mogen zijn !
Jos
-
de lok pilot zit er in en de trein rijd fantastisch !!! alleen de verlichting werkt niet echt
als de lok naar links gaat brand alles keurig sluitseinen A sein en cabine verlichting als ik het aan zet
als de lok naar rechts gaat dan brand alles aan alle kanten. cabine verlichting, alle 4 de sluit seinen en 2x A sein enig idee hoe ik dit kan op lossen ??
-
Heb je wel de juiste file in je ESU geladen, of is het een standaard ESU decoder?
ESU heeft op zijn site de juise file voor deze loks staan. mbv een ESU LokProgrammer, pomp je die er dan zo in.
Zie ook dit (http://forum.beneluxspoor.net/index.php?topic=50346.0) draadje.
-
nee dit is geen standaard esu dit is een 54614 speciaal voor ls models en het gaat om ver de verlichting van de lok :P
alleen ik heb geen esu lok programmer -.- (kan het met een multi mauis )
-
Wordt lastig. Als je de juiste cv's weet en een uptodate MM hebt, kun je ze er wel zo inzetten. Anders ff langs je treinenzaak om de file er in te laden.