BeneluxSpoor.net forum
Materieel => Materieelbespreking => Topic gestart door: Bram w op 05 September 2013, 20:34:49
-
Waarom zijn er zulke prijsverschillen tussen de V200 van Roco van 137 tot 269 euro,de laatste is digitaal met sound ook zijn er verschillen lengte over de buffer van 212 tot 213mm iemand een idee?
groet Bram.
-
Zie er maar 3 op de site waarvan 2 in schaal TT 8)
Geen idee welke varianten je verder bedoeld.
Maar simpel geredeneerd zal het wel afhangen van de uitvoering. Analoog, digitaal voorbereid tot full sound.
Niks geheimzinnigs aan.
Gr.
Eric
-
de 62752 a 269 euro digi full sound
de 62847 a 249 euro digi
de 62931 a 174 euro
de 72860 a 128 euro
waar zitten dev prijs verschillen in b.v de laatste 2 beide analoog
groet Bram.
-
Voor de Roco 72860 bestaat een goedkoop redelijk volwaardig alternatief, voor de 62931 niet.
En zo zijn er nog wel meer verklaringen voor dergelijke prijsverschillen te bedenken.
De relatie tussen (productie)kosten en verkoopprijs is in ieder geval vaak ver te zoeken.
Huub
-
Geef me even wat tijd, dan zal ik in de loop van de avond even nieuw draadje maken voor de ESU V200, met daarin een aantal berichten uit dit draadje.
Het probleem waar we tegen aan lopen is dat de starter van dit bericht een onduidelijke titel had geplaatst, namelijk alleen V200. Dus stond het ieder vrij info te geven/vragen over willekeurige V200's, terwijl zijn bedoeling was de prijsverschillen van de Roco's te bespreken.
Lastige is dat er enkele berichten zijn waarin het zowel over het Roco- als de ESU-model gaat.
Nog even geduld, gr,
Bert
-
Dubbel plaatsen in beide topics en evt in t andere draadje de onzinnige niet on topic tekst eruit gooien ;)
Dan is het "probleem" toch ook opgelost ? ;D
-
Wil je moderator worden.... ;)
-
Basilicum schreef eerder:
De vragen van Bram in het eerste bericht van dit topic zijn nog niet volledig beantwoord.
Roco 72860 is een V200.0. Deze loc heeft Roco al jaren in het assortiment en heeft zijn geld al lang en breed opgebracht. De lengte van het originele is 18,470 meter.
Roco 62931 is een V200.1, die sinds een jaar of vijf door Roco wordt geproduceerd. In werkelijkheid is de V200.1 een doorontwikkeling van de V200.0. Een originele V200.1 meet in lengte 18.440 meter. Dat scheelt dus 3 centimeter met zijn voorganger. In H0 een verschil van 0.344 millimeter. Als Roco buffers heeft gebruikt, die 0.3 mm te lang zijn, kom je op het verschil van een millimeter.
Groet,
Bas
Mod-Bert: het bericht van Basilicum staat nu in het ESU V200 draadje..
-
En bij deze: de berichten over de ESU V200 kun je hier (http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,54402)vinden.
Gr, Bert
-
Wil je moderator worden.... ;)
Als ik meer tijd had gehad,dan had dat het overwegen waard geweest,zou niet de 1ste keer zijn :o ;D
Afijn terug on topic:
In hoeverre zal de gemiddelde koper van ofwel een oude Roco v200 ofwel een nieuwe,zichstoren aan een paar mm ?