BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: Herwim Frank op 26 August 2013, 19:20:58
-
Hallo allen
Ik heb 10 dagen geleden voor de tweede keer mij ingeschreven voor een bouw pakket NS 5900
bij Dido.
Weet iemand of Dido misschien op vakantie is of dat er wat anders aan de hand is, tot op heden nog geen reactie gehad.
gr.
Herwim Frank
-
Wie of wat is Dido?! ???
-
www.didorailwaymodels.nl
-
Zo te zien is hij ongelofelijk druk, zo zijn er ook een aantal locomotieven die momenteel helemaal niet introductie worden genomen zoals de 1600 (of rhijnboog, gloeiende gloeiende, hoop dat ie zich bedenkt...).
Sent from my Diemaco C7 using Tapastalk HD ;D
-
Even geduld dus , is nog in de ontwerp fase .( als je een NS 9500 bedoeld , voor een NS 5900 zal je misschien heeeeeeel lang moeten wachten )
-
Hoi Herwim,
Misschien dat je ze kunt bellen (https://www.google.nl/#fp=78c8e8be3fb7feea&q=Telefoon+Dido+Railway+Models)?
Bovenaan staan twee telefoonnummers.
-
Ik heb op12 augustus een bestelling geplaatst. Een automatisch gegenereerd antwoord kwam terug: hij had vakantie en zou binnenkort reageren. Ik wacht maar rustig af.
Andries
-
Zo te zien is hij ongelofelijk druk, zo zijn er ook een aantal locomotieven die momenteel helemaal niet introductie worden genomen zoals de 1600 (of rhijnboog, gloeiende gloeiende, hoop dat ie zich bedenkt...).
Ach, zie het van de positieve kant: met nieuwe productietechnieken kun je tegenwoordig NS stomers in de markt zetten voor hele vriendelijke prijzen. Hiervoor waren ´we´ afhankelijk van een enkele kleinseriefabrikant of zelfbouw. Die Rhijnboog komt nog wel. Waar het echte wachten op is, is een fabrikant die het aandurft een Nederlands Indische loc te produceren... ;D
Eelco
-
Hallo mensen
Inderdaad geduld is een schone zaak.
En daar ben ik niet altijd een ster in.
Ronald
Inderdaad moet zijn een NS 9500
Een paar cijfers omgedraaid sorry dom van me.
gr allen
Herwim
-
Beste mensen,
Dido maakt leuke dingen, maar is vrij slap in het beantwoorden van vragen/mailtjes enz.
Persoonlijk ook al eens geprobeerd om hem telefonisch te benaderen, maar da's ook al geen
optie.
Wel heb ik ontdekt, dat hij inmiddels in dienst is bij MK Modelbouw. Misschien dat je Maikel
kunt bellen of mailen met de vraag of hij Dido niet eens wil/kan aansporen om te reageren.
Succes,
Wim
-
Pff ja en die is sneller ;)
-
;D
-
Dido Railway Models probeert een dag in de week alle emails af te werken alsook alle bestellingen op de post te doen om een dagelijkse gang naar het postagentschap te voorkomen. Het kan dus zijn dat het enkele dagen duurt voordat u antwoord of een bestelling krijgt. Graag uw begrip hiervoor
-
Hallo Martin
Dat had ik ook al gelezen op zijn site, maar mijn vraag aan Dido is al minimaal 2 weken geleden.
Daarbij komt dat ik gewoon wil weten of ik in aanmerking kom voor zo'n NS 9500 omdat ik de
BR 94 wil aanschaffen om deze ombouw te kunnen verwerken.
gr.
Herwim
-
Misschien dat je Maikel kunt bellen of mailen met de vraag of hij Dido niet eens wil/kan aansporen om te reageren.
Ik denk dat je andersom sneller antwoord krijgt . ;) ::)
-
Hallo Martin
Dat had ik ook al gelezen op zijn site, maar mijn vraag aan Dido is al minimaal 2 weken geleden.
Daarbij komt dat ik gewoon wil weten of ik in aanmerking kom voor zo'n NS 9500 omdat ik de
BR 94 wil aanschaffen om deze ombouw te kunnen verwerken.
gr.
Herwim
Vast wel Herwim, verkoop is verkoop en aangezien het model pas eind van het jaar uitkomt...jammer dattie met vakantie was / is...geef ik normaal ook geen antwoordt op m'n mails..
-
Hallo Martin
Ja daar heb je gelijk in dat zou ik ook niet zo gouw doen.
Alleen het zou fijn zijn geweest als dat ook ergens op z'n site of zo had gestaan
dan had ik deze vraag nu niet gesteld, zoals al eerder gezegd "geduld is een schone zaak"
al heb ik daar wel eens moeite mee ;D
Gr.
Herwim