BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Banen of diorama's => Topic gestart door: bink79 op 06 May 2013, 17:13:52
-
beste forum leden
mijn naam is fred 34 jaar
ik heb sins 10 weken weer besloten om weer te beginnen met een modelspoorbaan in ho
de maten wat ik kwijt kan is 2m60 bij 1 meter die wil ik dan in 2 modulle's gaan maken als ik ooit ga verhuizen dat ik het weer makkelijk mee kan nemen
ik ben voornamelijk nog druk bezig met het rondkijken en het verzamelen van spullen en op zoek naar een ontwerp van een mooie locdepot met opstel sporen wie heeft er toevallig een mooi ontwerp van een locdepot in de maten van 2m60 bij 1 meter
-
Hoi Fred,
Allereerst welkom hier.
Dan nu het vervelende deel er maar achteraan mikken:
Natuurlijk is t makkelijk om een blanco "tekening" neer te mikken en te vragen voor een opvulling,maar zonder eigen inbreng/ideeen en uitleg+moeite van jouw kant,wordt het niks.
(tijdperk,schaal,merk van de treinen die r moeten gaan rijden,analoog/digitaal enz enz)
Het is zoals overal mogelijk om hulp te vragen bij problemen,maar dan moet je wel zelf 1st hebben geprobeerd om het probleem op te lossen,een on demand service verlening is het hier niet. ::)
Ben benieuwd naar wat je wilt en zelf al hebt gedaan zover ,om te komen tot een nieuw leuk baanplan,met uitleg en achterliggende gedachtes kunne we je miss wel verder helpen.
Zoals al gezegd is,het leukste is om zelf iets te maken waar je tevreden mee bent,niet iets maken van een ander omdat je dat makkelijk vind want dan is r nog geen bal aan.
(en is t stiekum toch iemand anders z'n baan die je hebt gemaakt,lijkt mij niks.)
Zonder verdere info is het in de 1ste instantie niet gek veel ruimte als je iets echt op schaal wilt namaken zoals een depot.
Maar goed,het is nu jouw beurt om is wat plannen te laten zien en wat info te verschaffen ;D
Ben benieuwd.
-
Beste Fred
Welkom op dit forum
Leuk dat je een locdepot gaat maken ik ben er zelf ook mee bezig ;)
Ben benieuwd wat je ervan gaat maken
Mvg
Mark
-
Er is een special van Railhobby over het locdepot, inclusief ontwerpen en toelichting. Erg nuttige informatie en goede inspiratie. Misschien nog na te bestellen of iemand van het forum die 'm [dubbel] voor je heeft.
-
Hallo beste Fred.
Wat voor loks en tijdperk?
Lokloodsen met of zonderbovenleiding naar en op de draaischijf?
Of alleen stoom en diesel?
Met of zonder kolenbunkers?
Met of zonder omloopspoor?
Enz.
Mvg jamie diks
-
hoi forum leden
bedank voor de tip dat is wel makkelijk om effe te vermelden dat was ik even vergeten
hier dan de info
stoomloks tijdperk 2 en 3
dieselloks
fleischmann draaischijf met lokloodsen
slakenkuil
kolenkraan
zandbunker
zanddepot
diesel/stookoiliedepot
vlampijpreiniger
watertoren
werkplaats
bokkraan
inspectieput
enz
-
Hoi!
Neem eens een kijkje in de Encyclopedie: Het stoomlocomotievendepot (http://encyclopedie.beneluxspoor.net/index.php/Het_stoomlocomotievendepot). Deze kan je vast wel omzetten naar twee modules in H0
Groeten Ronald.
-
ronald bedank voor de site
mudhen bedank voor de tip depot special is net besteld bij railhobby op de site
jamie info is geplaats op de site
-
Er is van Model RailRoader ook een special, iets uitgebreider maar ook wat Amerikaanser georiƫnteerd natuurlijk (en engelstalig).