BeneluxSpoor.net forum
Materieel => Modelauto's => Topic gestart door: rard op 28 February 2013, 12:22:16
-
Hoi,
Ik wil graag ANWB bewegwijzigering maken voor op de h0 baan van de vereniging (http://www.dedrijfstang.nl). Helaas kan ik hier weinig info over vinden. Heeft iemand een site met afmetingen etc van de huidige borden zoals ze gebruikt worden? Ik doel dan voornamelijk op de blauwe pijlen aan de hoge masten.
(http://www.anwb.nl/bestanden/w200/content/gallery/anwb/portal/bewegwijzering/lok-bewegwijzering.jpg)
Danku! (y)
Grt,
Gerard
-
Ha Gerard, Op google zijn wel voorbeelden te vinden maar de afmetingen staan er niet bij. Die kan je zelf benaderen. Zo heb ik ANWB wegwijsborden in paint getekend en uitgeprint. Hiermee kun je ook je eigen benamingen toepassen.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG104.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG104.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG030_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/IMG030_1.jpg)
Hier het voorbeeld in Bruntendijk. Gezien de baan van jullie vereniging zullen die ANWB borden ook daar een leuke aanvulling worden. Succes met dit projectje.
-
Misschien dat de ANWB zelf hierbij kan helpen?
Of wel, mailtje sturen onder het mom van, nee heb ik, ja kan ik krijgen. :P
Romar
-
Ik weet het niet zeker , maar (http://www.centrumpp.nl/Images/Richtlijnen_Bewegwijzering_B-deel2_tcm318-292992.pdf) dit lijkt mij wel wat. Even naar pag. 173 figuur 10.13 .
-
Is inderdaad de beste bron.
Hier vind je het complete verhaal.
Gedetailleerder vind je niet.
http://www.centrumpp.nl/projecten/alle_procedures/herzieningrichtlijnenbewegwijzering2004.aspx
-
Handig linkje, die slaan we even op. (y)
-
Deze is ook wel handig, en niet alleen voor wegwijzers:
http://www.ralcolor.com/
-
@JJHS: top, danku! (y)
Grt,
Gerard
-
Had je het lettertype al? http://www.wegenforum.nl/viewtopic.php?f=201&t=2243&st=0&sk=t&sd=a&start=30 (http://www.wegenforum.nl/viewtopic.php?f=201&t=2243&st=0&sk=t&sd=a&start=30)