BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Banen of diorama's => Topic gestart door: Chris van Heyningen op 25 June 2007, 20:07:56
-
Hallo,
Ik heb eerst mijn best gedaan, maar helaas niets gevonden.
Wellicht kunnen jullie mij helpen.
Ik heb opzoek voor mijn "opstelterrein" naar een soort metalen perron.
Zoals hieronder op de foto
(http://www.nicospilt.com/BvW20060916_2051.JPG)
Bron: Nico Spilt.
Weet iemand waar ik deze kan vinden? Of heeft iemand tips hoe ik deze desnoods zou moeten maken (welke materialen)?
Gr,
Chris
-
Jammer dat de foto verkleind is en dat er een moiré-effect ontstaat op die plateaus. Maar het lijkt me het handigst om hier een soort van gaas voor te gebruiken. Tenslotte is het als een hekwerk, maar dan plat en een stuk dikker. Maar de dikte zie je op schaal niet.
- Peter
-
google eens op "perforooster" of "persrooster" er gaat een wereld voor je open...
Gaas of geëtste plaat zal het wel worden in model.
-
Ooit had iemand eens een beschrijving van de bouw van een tankplaat op een forum staan.
Misschien heeft die er nog een beschrijving van. Daar zatan volgens mij ook zulke "perrons" bij.
Groet,
Erik
-
Misschien een handige tip:
Maak het van dat afbindband wat meestal om verpakkingen zit. Dit heeft een ruitjesmotief en is makkelijk te schilderen in de gewenste kleur.
Ik gebruik het voor perron randen bijvoorbeeld maar je kunt het ook voor looppaden als zijnde traanplaat gebruiken
Kees-Jan
-
Ooit had iemand eens een beschrijving van de bouw van een tankplaat op een forum staan.
Misschien heeft die er nog een beschrijving van. Daar zatan volgens mij ook zulke "perrons" bij.
Groet,
Erik
Bedoel je dit soms? https://forum.beneluxspoor.net/index.php?option=com_content&task=view&id=53&Itemid=68 (https://forum.beneluxspoor.net/index.php?option=com_content&task=view&id=53&Itemid=68)
Daar staan tenmiste wel iets soortgelijks.
-
Ik heb ze gevonden (via Galerie -> Tankplaat) bij PB Messingmodelbaan.
Bedankt!