BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Cor op 20 February 2013, 03:31:03
-
Hallo Treinfans,
Ik ben op zoek naar iemand die niet te ver van Vlaardingen woont en voor mij twee Lenz decoders wil en kan resetten.
Ik had met de afgelopen Kerstdagen een rondje om de kerstboom gelegd en daar twee lokje om beurten langzaan laten rijden. Op een gegevn moment stopte de eerste lok en ging de verlichting knipperen. Na een tijdje de tweede lok ook.
Ik was al bang dat ik twee nieuwe decoders kon gaan halen, totdat ik op een forum vond dat dit duid op korstsluiting.
Nou, hoeveel kostsluiting kan je maken in een rondje rails en twee draadjes?Maar ik vermoed dat juist het langzaam rijden voor een langere tijd de temperatuur heeft doen oplopen en zodoende in deze status zijn beland. Maar ik krijg ze niet meer werkend. Komt ook omdat ik slechts een Piko Digi 1 setje heb en daar kan je niet veel mee. Het rijdt overigens verder wel perfect. Ik ken wel iemand in de flat met een Marklin Central Station maar ik weet niet of die dit aankan. Lenz werkt niet met MM codering. Dus gaarne advies van iemand om dit te kunnen oplossen.
Bij voorbaat dank,
Cor den Hollander
Vlaardingen.
-
Neem eens even contact op met Modeltreinexpress. Zitten in Vlaardingen. Kunnen je misschien even helpen?
Gr.
Eric
-
Ik heb op m'n lijstje staan dat je in CV 8 de waarde 8 of 33 moet invullen voor een decoder reset.
Rob
-
Ja, alleen werkt die Piko Digi niet mee.
De latere versies van het Märklin Central Station kletsen ook DCC Cor. Je kunt allicht aan de buurman vragen of zijn CS dat kan.
-
@Rob,
Probleem van Cor is dat hij een Piki Digi1 heeft en daar kan je geen CV's mee programmeren.
Je kunt de loks daarmee alleen een ander adres geven.
@Cor,
Misschien dan eens een MultiMAus setje kopen.
Gr.
Eric