BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Banen of diorama's => Topic gestart door: British Rail op 15 June 2007, 11:28:44
-
Op de beurs van Chatham, zie dit draadje (https://forum.beneluxspoor.net/index.php?topic=4035.0) heb ik een set vervuilings krijt gekocht en hier het resultaat;
https://images.beneluxspoor.net/bnls/vieze_trein.jpg
plaatje van een Class 08 locje met 3 wagonnetjes .
Groet Martijn v/d horst
-
Ziet er super uit!! ;D
welk krijt heb je gebruikt?
Gr. Henk
-
Op het doosje staat Ocaldo 12 Sketch Sticks "Landscape Sketching Set"
Ik ben ook van plan om van die "sticks" poeder te maken en die in potjes te doen.
Groet Martijn v/d horst
-
Anita decor heeft ze in poeder en krijt vorm. Ik gebruik de poeders.
1 nadeel, het gaat er zo weer af als je ze niet nabehandeld.
-
1 nadeel, het gaat er zo weer af als je ze niet nabehandeld.
Dat kan ook een voordeel zijn. Het kan eraf om te corrigeren bijvoorbeeld. Maar goed, het is toch geen moeite om het te fixeren met de airbrush?
Zie ook: https://forum.beneluxspoor.net/index.php?topic=4881.0
-
Ziet er goed uit Martijn.
-
Dat fixeren met een airbrush waarmee doe je dat?
Groet martijn v/d horst
-
Plegde Parket plus, zo heb ik onlangs geleerd ;D Onverdund in je airbrush gooien en spuiten maar. Zoek maar eens met google op Pledge en airbrush, dan krijg je genoeg hits, oa. goeie tips op modelbrouwers.nl
Maar elke semi-gloss blanke lak moet werken...
-
Moet ik eerst een airbrush vinden...
Groeten Martijn v/d horst
-
De echte modelbouwert ken niet zonder èrbrus natuurlik! 8)
-
Stig...... Wat doe je nu? :o Zometeen nergens meer deze supergoede lak te verkrijgen bij de supermarkt à raison van € 3,45 per liter ;D Ik vertel je nooit weer iets hoor! 8) Straks rijen modelspoorders bij de kassa......... ;)
Maar het klopt hoor, mensen. Voor het aflakken moet je even naar de supermarkt. Scheelt behoorlijk in de portemonnaie!
En groot voordeel: Wit vergeelt niet onder deze lak. Probeer dat maar eens met de zogenaamde "merk"-lakken......
Enne, die jongens van Railz lezen hier ook mee, dus als die groot gaan inkopen? Vraag & aanbod enzo........ Morgen maar gauw even naar de AH.
Groeten, Rob