BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Beurzen => Topic gestart door: VAM65 op 12 January 2013, 10:43:55
-
Helaas kon ik vandaag niet zelf naar de beurs :(. Daarom graag jullie impressies (y)!
-
vandaag naar lingen ipv houten (y)
-
Ik zou wel eens een foto van de BNLS-meeting willen zien (y) En dan liefst met namen/nicks erbij. Ben onderhand wel benieuwd hoe sommige medeforummers er in real life uitzien. :)
-
Soms wil je dat gewoon niet weten ;D
-
Echt wel ;D
-
Het was erg gezellig in Houten, de beurs was goed en volgens mij geen mens minder door die euro verhoging ;)
-
Ik vraag me af of Kees-Jan van Vessem veel "opa eurootjes"armer is geworden. ;D ;D
-
Weer prima naar mijn zin gehad, zowel op de beurs als aan de BNLS-tafel. :)
Gr. Jaap
-
t'was weer goed,heb al de benodigde rails gekocht (y)
-
Vandaag met m'n dochter geweest. Even gezellig aangezeten aan de beneluxtafel.
Niets gekocht voor mijzelf, wel voor mijn dochter(s).
En wel een nieuw project: een n-spoor baantje (y):
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/image_440.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/image_440.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/image_441.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/image_441.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/image_442.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/image_442.jpg)
Is wel leuk spul ;D
Vanavond maar een draadje openen.
Groet,
Jeroen
-
Ziet er niet erg Nederlands uit ;)
-
Goed bezig geweest Jeroen en Emma! (y)
Ben benieuwd.
Groet Jaap
-
wel benieuwd hoe sommige medeforummers er in real life uitzien.
Een keertje aanschuiven?
Gr. Jaap
edit: ik vergat even dat je iets verder weg woont dan ik.
-
Met alle plezier, maar dan moet ik wel net een keer in NL zijn... Maar als ik een keer kom, zal ik in elk geval voor een trommel met koek zorgen... ;D
-
Het was gezellig, nog een tijdje met Floris en Floris staan kletsen. Mensen minder? Volgens mij hadden ze dat we verwacht, waren weer geen wegbegeleiders meer, en ook miste ik meneer Bellon.
Groet,
Richey
-
Best wel leuk en niet te gek druk.
Lekker op tijd toegekomen, wagonnetje van Dennis en Arjan overgenomen en verder even rustig kunnen rondneuzen.
Voorraadje decoders ingeslagen en wat fijn gaas voor een bouwprojectje en om 12 uur snel weer op huis aan.
Had nog even bij de Benelux tafel willen langs wippen maar daar ik niet alleen was dit helaas maar even overgeslagen.
Groetjes
Peter
-
Ziet er niet erg Nederlands uit ;)
;D Emma wilde bergen en dat was een goede reden om over te stappen op duits ;D
-
Het was gezellig, nog een tijdje met Floris en Floris staan kletsen.
Groet,
Richey
Ik was in elk geval niet 1 van die mensen met die naam,alszijnde daar aanwezig ;D
-
Het was om 10.00 uur niet erg druk, je kon deze keer overal makkelijk even rondneuzen. Mooie trein NS Geelbanders van Artitec van een mede forumlid kunnen overnemen. Even wat bestellingen ophalen en om 12.00 uur weer naar huis.
Groet,
Ron
-
Houten was leuk, Jaap Jodelmaier (JaJo) dag gezegd en Bas(ilicum) een hand gegeven.
Boekje gekocht. En slipbandjes.
-
Houten was weer leuk vandaag. Niet gemerkt dat het stiller was dan anders.. ::)
Hoop mensen gesproken, het een en ander gekocht en bij Michiel weer een fantastisch geweatherde ketelwagen opgehaald.
En natuurlijk om 12 uur aan de BNLS tafel aangeschove en een broodje kroket weg gewerkt.
Weer een geslaagde dag !
Grt.
Ferry
-
Ik vraag me af of Kees-Jan van Vessem veel "opa eurootjes" armer is geworden. ;D ;D
1........maar.
Was verder een zeer leuke beurs wederom en Jaap bedankt voor de T&K.
Mvg
Kees-Jan
NB zeer veel positieve reacties gekregen voor het idee in het andere draadje.
-
Was weer heel gezellig om 12.00uur bij de meeting (y)
Erg druk was het niet, lekker rustig over de beurs gelopen en alle 3 de zalen voor 12uur gezien.
Na de meeting toch de knoop doorgehakt en de Turquoise 1212 van minitrix (die ik voor de meeting had gezien) gekocht.
En een Staalwagen van liliput en 3x Kuehn N025 decoders.
@Emma,
Mooie spullen heb je gekocht (y)
Ben erg benieuwd hoe jou (berg) baan eruit gaat zien :)
Groet,
Raymond
-
Jaap bedankt voor de T&K.
Graag gedaan. (http://smileys.on-my-web.com/repository/Drinks/coffee.gif)
Gr. Jaap
-
Ik was wat laat vandaag. Voor het eerst om 12.00 uur naar meeting geweest. Was gezellig, ken nu een paar gezichten achter de namen.
Heb alleen een proefstukje bovenleiding van sommerfeldt gehaald om eens t kijken hoe dat werkt en hoe dat er uit zien. En tevens wat uitleg gevraagd en gekregen van een verkoper die er verstand van had.
-
Het was zeker weer gezellig bij de meeting (y)
Ik vond het rustig op de beurs, voor 12:00 alle drie de zalen door lopen wat niet vaak voor komt ;D
2 set van LS models de 47215 en de 47222 gekocht.
Gr. Patrick
-
Het was inderdaad rustiger, maar dat is wel vaker het geval tijdens de editie in januari.
De vorige beurs is immers nog maar kort geleden.
mvg,
Gert
-
Beurs was vlot dit keer. Alleen maar een rollerbank opgehaald.
-
Het was inderdaad rustiger, maar dat is wel vaker het geval tijdens de editie in januari.
De vorige beurs is immers nog maar kort geleden.
mvg,
Gert
En het was lekker weer En volgende week is Rijswijk En het was een euro duurder! :P
-
Was er om half elf, volgens mij was het rustiger dan de vorige in december. Te kort na elkaar, of het euro effect? Ook minder stands, lege plek rechts achter in de rechter zaal, en een aanzienlijk breder middenpad in de linkerzaal. Had nu misschien wel in 2 zalen gepast.
Setje Heris NMBS I10 opgehaald, en voor wat projectjes een Trix BR 185 en een Marklin keyboard gescoord.
-
Vond het wel leuk was de eerste keer dat ik daar was! Volgende ga ik weer
-
Het aanbod H0 leek vandaag wel onder gesneeuwd door de hoeveelheid n spoor. Vorig jaar, toe ik nog met n spoor wilde starten was er lang niet zoveel op de beurs te vinden. Wel een leuke ontwikkeling voor de n rijders.
Jammer dat er vandaag zakkerollers actief waren. Gelukkig heb ik er zelf geen last van gehad. Maar lijkt me vervelend om ineens te merken dat je portemonee is gejat.
Al met al wel een geslaagde dag, heb 3 grijze kalkwagons gescoord voor mijn kalktrein en een vervangende motor voor mijn Lima koploper, weg met de koffiemolen haha. En ik heb eindelijk eens de goede maat krimpkousen gekocht ;)
-
Voor het eerst sinds jaren weer eens geweest. Wat al eerder was gezegd: van crisis en verhogingen niets te merken. Veel bezoekers, maar net niet te druk.
Was even zoeken maar ik ben geslaagd: een rode railbus met bijwagen in spoor N van Fleischmann op de kop kunnen tikken. Beurs dus geslaagd!
En nog een aantal bekenden tegen het lijf gelopen. Ook altijd even leuk.
Mvg,
Paul Haagsma.
-
Hallo
Lege plekken in de zalen . Enkele handelaren waren er niet , helaas voor hun . Ik had wat van hun nodig. Volgende keer beter .
Wel gevonden het volgende :
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCN1425_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCN1425_1.jpg)
2 PTT auto's , een trabant , een NSU80 en een douaneauto .
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCN1426_1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSCN1426_1.jpg)
Voor het te bouwen station Harlingen fietsen en een brommer voor tegen de muur . Ook de telfoonkast uit het Artitec setje is daarvoor .
Nummerplaatjes voor de DE1 en 2 en 2 setjes transfers voor de van Gend & Loos Commer( later Dodge) Walk true type .
Overgenomen van een forumlid 2 6 assige containerdraagwagen type Sggrms .
Jammer genoeg niet de door mij gezochte Kleinmodellbahn loks en wagens kunnen vinden . Wel enkele Atlas (made in Austria (Roco)) spoor 0 dieselloks gezien maar te duur voor de kwaliteit ervan ( lakschade en missende onderdelen ) .
gr Jos
-
Jaap Jodelmaier (JaJo) dag gezegd en Bas(ilicum) een hand gegeven.
Leuk je ontmoet te hebben, Jan. :)
Zoals wel vaker kwam ik met aanwinsten thuis, die niet op mijn lijstje stonden. Een setje handgrepen, bijvoorbeeld, en een verzameling Preiserlein.
Groet,
Bas
-
Wel enkele Atlas (made in Austria (Roco)) spoor 0 dieselloks gezien
Jos, waar stonden die ongeveer?
-
@ Ronald .
De duitser stond met zijn rug tegen de muur in de nieuwe zaal en die nederlander 3e of 4e standje direkt om de hoek in de linker zaal .
gr Jos
-
Oke, dank U! (y)
-
Leuk je ontmoet te hebben, Jan. :)
Dat is geheel wederzijds! Misschien moeten we er de volgende keer iets meer tijd voor uittrekken, wie weet hoe nuttig dat is voor de belevenissen in de respectievelijke Bw's :D
Groet,
Jan
-
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC05200.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC05200.jpg)
- 3-delige Brawa set
-Vooroorlogse VAM wagen
-3 naoorlogse VAM wagens
-post plan E
-Her en der wat nuttige onderdelen
-Fleischmann wagentje voor een ombouw project
-
Houten was leuk, Jaap Jodelmaier (JaJo) dag gezegd en Bas(ilicum) een hand gegeven.
Boekje gekocht. En slipbandjes.
Je was ook bij mij aan 14 meter tafel geweest ;-) Heb ik helemaal gemist ;D
Allie