BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Modeltreinproblemen en -vragen => Topic gestart door: marklin67 op 02 June 2007, 23:14:04

Titel: Marklin ICE1 op Mrails
Bericht door: marklin67 op 02 June 2007, 23:14:04
Beste lezer,

Ik heb het volgende probleem, heb een grote baan met Marklin M-rails (oude metalen rails uit jaren 70!!) onlangs ben ik in het bezit gekomen van een Marklin ICE1 treinset welke bestaat uit twee motorrijtuigen (voor en achter) en twee tussenwagons. Helaas is het mij tot op heden nog niet gelukt de lok te laten rijden!! iemand enig idee wat de oorzaak zou kunnen zijn??? Ik hou me aanbevolden......... ???
Titel: Re: Marklin ICE1 op Mrails
Bericht door: Floris Dilz op 02 June 2007, 23:17:23
staat ie niet op voeding via bovenleiding ingesteld?
Titel: Re: Marklin ICE1 op Mrails
Bericht door: Matthijs van Heijningen op 02 June 2007, 23:48:53
Rij je analoog en is die ICE 1 uitgerust met een DELTA of Digital decoder en staat hij ingesteld op een adres???. Volgens mij moeten alle dipswitches op de decoder op off staan.

En marklin M rails en ICE 1 is bekend voor mij. Zo heeft het ook jaren rond gereden hier  8)

mvg,

Matthijs
Titel: Re: Marklin ICE1 op Mrails
Bericht door: gjbrandsma op 05 June 2007, 00:08:17
Volgens mij moet het lukken als loc en stuurstand gekoppeld zijn (al dan niet met tussenrijtuigen). Alleen de loc laten rijden gaat niet: er zit rijrichtingselectronica in de stuurstand.
Titel: Re: Marklin ICE1 op Mrails
Bericht door: Matthijs van Heijningen op 05 June 2007, 09:18:13
Ik weet niet welke versie u heeft maar ik heb zelf de 33701 en die heeft stroomdoorvoerende koppelingen met koperen lipjes. Misschien zit er een probleem bij die lipjes die geen goed contact maakt.

mvg,

Matthijs