BeneluxSpoor.net forum

Wat zijn we aan het bouwen? => Baanplannen => Topic gestart door: John18 op 30 May 2007, 14:38:03

Titel: Baanplan zolder
Bericht door: John18 op 30 May 2007, 14:38:03
(http://i88.photobucket.com/albums/k176/Iceman237_2006/zolder.jpg)

Hierboven me baanplan. Rechts wordt een niet zichtbaar schaduwstation.
Met het bovenste en linkergedeelte als paradebaan met aan de linkerkant het station. Op het bovenste gedeelte zal een industrie terrein komen.
Graag jullie reacties of tips.

M.vr.gr
John

Groter plaatje:http://i88.photobucket.com/albums/k176/Iceman237_2006/zolder.jpg (http://i88.photobucket.com/albums/k176/Iceman237_2006/zolder.jpg)
Titel: Re: Baanplan zolder
Bericht door: Rene_H op 30 May 2007, 15:17:16
Volgens mij ben ik kleurendoof, maar ik kan het niet goed zien met zo'n groene (ehh blauwe :D) achtergrond. :D

Wat ik zie, is wel vrij recht en "hoekerig".  Maar dat zal je zelf ook gezien hebben, en zal een keuze kunnen zijn.
Het zou iets speelser mogen, beetje schuin of zo dan ligt niet alles zo aan de rand.

Bv: bij het station, daar kan theoretisch de Preisters welke net een de trein hebben uitgezwaaid, weer gauw naar de andere kant kunnen hollen...want als ze snel zijn, komt dezelfde trein daar weer voorbij....snappie

Wat je misschien eens moet doen, duik eens in een aantal rail plannen van middelgrote stations plannen en vergelijk deze dan eens met jouw tekening.
Persoonlijk vind ik jou station een beetje lijken op een opstel terrein, met een station gebouw er voor.
Nu weet ik niet welk land je wilt uitbeelden, maar in Nederland zijn er denk ik maar weinig stations te spiegelen aan dit ontwerp.

Maar je moet zelf even aangeven, hoe ver en realistisch je wilt bouwen.
In ieder geval veel suc6
Titel: Re: Baanplan zolder
Bericht door: stig op 30 May 2007, 15:56:41
Graag jullie reacties of tips.

Ik zou het speelser neerleggen.
Titel: Re: Baanplan zolder
Bericht door: ReesCees op 30 May 2007, 16:29:14
Ja idd speelser.

Maak van het dubbel hoofdspoor een hondenbot met twee schaduwstations. Zo rijdt een trein weg in richting A en komt na verloop van tijd weer terug uit richting A.

Kees-Jan
Titel: Re: Baanplan zolder
Bericht door: Jan van den Berg op 03 June 2007, 18:52:56
Hoi John,
Als het zo zie vind ik het een mooi baanplan.
Alleen wat ik graag wil weten is, de bochten die jij gebruikt welke radius is dat en welk rail materiaal gebruik je. Ik ga van je tekening arcering uit dat het om vlakken gaat van een vierkante meter. Maar echt verder vind ik het schitterend.
Mvrg,
Jan van den Berg