BeneluxSpoor.net forum

Overige spoorzaken => Kalender => Topic gestart door: HeBo op 21 October 2012, 15:11:30

Titel: Zwitserse smalspoor dagen in Broek op Langedijk
Bericht door: HeBo op 21 October 2012, 15:11:30
ZWITSERS SMALSPOOR IN WINKELCENTRUM BROEKERVEILING
Donderdag 15 november is het weer zover! Dan rijden er 3 dagen lang Zwitserse smalspoor modeltreinen door een typisch Zwitsers modellandschap in het winkelcentrum Broekerveiling in Broek op Langedijk.
De leden van de Vereniging Spoorgroep Zwitserland (VSZ) modulegroep NoordWest tonen dan weer een gedeelte van hun modelspoorbaan naar Zwitsers voorbeeld. Deze keer rijden er smalspoor treinen van de MOB GoldenPass van Chatour via Chamby naar het nieuwe station Chateau d’Oex. Dit station is qua sporenplan en het stationsgebouw en aanliggend hotel-restaurant conform het grote voorbeeld. Deze keer wordt de baan op het centrale plein op de begane grond opgesteld.
Meestal kunt u een dergelijke baan alleen op tentoonstellingen bewonderen, maar nu bent u van 15 t/m 17 november van harte welkom in het winkelcentrum Broekerveiling om niet alleen de treinen, maar ook het met veel fantasie en finesse gecreëerde landschap en de zelf ontworpen en gemaakte gebouwen te bewonderen. De aanwezige leden van de modulegroep zullen u graag tekst en uitleg geven over hun creaties en activiteiten.
Er wordt gereden op donderdag van 12 tot 18 uur, vrijdag van 9 tot 18 uur en zaterdag van 9 tot 16 uur.
http://www.spoorgroepzwitserland.nl/
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/RIJDAGEN_nov_2012.jpg)