BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: bollen neus op 06 September 2012, 19:17:20
-
Bestaan er binnenwerken voor Rivarossi rijtuigen spoor O schaal, is daar iemand die hier een antwoord op heeft of eventueel linken voor verder te kunnen zoeken? Ook of er setjes bestaan om iets samen te stellen en dergelijke. Alvast dank.
Eric. :)
(ik weet niet of deze vraag in de juiste rubriek staat?)
-
Er zijn ooit raamsetjes geweest omdat de Riva ramen erg lelijk waren.
mvg,
Kees-Jan
-
Eric
Hier kan je interieurs voor Rivarossirijtuigen vinden.
http://www.nullspielbahn.de
Zijn alleen wel van karton.
-
Je komt nog wel eens op beurzen originele interieurs tegen, bijvoorbeeld in Alten Buseck, de beurs van de firma Schnellenkamp. Mijn D-trein stam is compleet met interieur en nieuwe ruiten, maar je ziet weinig van het interieur. De originele verlichting zit er nog in maar gebruik ik eigenlijk nooit.
De uitvoering met interieur, metalen wielen en verlichting was de dure variant vroeger van rivarossi. Over het algemeen kom je D-trein rijtuigen tegen uit de startsets met kunststof wielen, altijd 1e klas en inderdaad zonder interieur.
Ik overweeg nog om ze te digitaliseren met ledstrips. Maar wie weet in de toekomst.
http://1.bp.blogspot.com/_jZXkViQ2RL4/SOkHvzomAYI/AAAAAAAAAlc/Deg-eF8D3ks/s1600-h/IMG_5834.JPG (http://1.bp.blogspot.com/_jZXkViQ2RL4/SOkHvzomAYI/AAAAAAAAAlc/Deg-eF8D3ks/s1600-h/IMG_5834.JPG)
Heb er even geen goede fotos van helaas, maar iemand heeft het wel gefilmd zie ik en op youtube gezet een paar jaar geleden.
http://www.youtube.com/watch?v=9WcGLtG1miI (http://www.youtube.com/watch?v=9WcGLtG1miI)
zoals je ziet zie je er met rijden zonder verlichting echt niks van.....
Okke